Sokolský ples 2019

Ples se uskutečnil 16. února s dosti podstatnou změnou hudební skupiny, která na plese účinkovala. Byla jí skupina A je to. Je pravdou, že pořadatelé očekávali s touto změnou nárůst platících návštěvníků což se nestalo, přesto byl ples krásný a veselý. Svůj podíl na tom mělo jistě i vystoupení žen z Dámského klubu, které k této přípežitosti nacvičily. Jednalo se o oprášení skladby Poupata s kdysi legendární spartakiády.

Místní ženy už jednu choreografii na tuto píseň nacvičily, takže bylo potřeba jen si oživit paměťa znovu se ukázat před návštěvníky plesu. Tentokrát však bylo vystoupení podtrženo, a získalo na kráse, úvodním nástupem za znění tónů sokolské písně ,,Hoj vzhůru pestrý Sokole". Dvanáct cvičenek na parket přivedli tři členové v sokolských krojích se sokolským praporem. Jednalo se o Michala Kopečka, Pavla Kouřílka a Matěje Semeráda.

Po vystoupení pak pokračovala zábava a ukončena bylo kolem třetí hodiny ranní.

V průběhu plesu nemohla chybět prodej lístků do tomboly, která letos čítala 295 cen a bohaté občerstvení.