Jdi na obsah Jdi na menu
 


    První akcí pořádanou v roce 2010 naší jednotou byl sokolský ples, který se konal 6. února od 20:00 hod. v sokolovně.

    Plesu předcházelo každoroční zvaní po vsi spojené s prodejem lístků.Losování výher proběhlo 6.2. dopoledne a výherci se svými cenami byli poté zveřejněni v průběhu večera v prostoru, kde byla připravená tombola.

1. cena - digitální kuchyňská váha - Čurda Zdeněk

2. cena - dřevo - Abrahám Leopold

3. cena - pytel krmení - Dolák Jindřich

    S návštěvností, průběhem a zábavou po celý večer můžeme být nadmíru spokojeni. Počet platících 183 asi mluví za vše. Pro všechny, jenž se přišli na počátku února pobavit, čekala kromě jiného i bohatá tombola čítající 216 cen. 1.cenou bylo živé sele, mezi další cennější výhry patřily 4 čtvrtky prasete, tiskárna, olejový radiátor, 3ks MP 3,vrtačka, dále několik poukázek na zboží či občerstvení v restauracích, dorty, mixéry, stolek, skříňka, popelnice, pletené čepice, hrníčky, termosky, slivovice, vína, rozmrazovače, trička a spousty dalších pěkných větších či menších cen.

    K občerstvení byl podáván řízek s bramborovým salátem nebo chlebem, párky a nápoje všeho druhu.

    Zábava byla opravdu veselá a k lítosti všech přítomných byla kapelou ukončena ve tři hodiny ráno. Na parketu ovšem zůstalo ještě poměrně velké množství lidí, kterým se domů nechtělo a tak si od kapely vynutili alespoň reprodukovanou hudbu. Její tóny se nesly sálem  asi třičtvrtě hodiny a všichni si tudíž mohli dalších 45 minut ještě zatančit. Pak už byla hudba utnuta úplně a tak došlo na zpěv. První písní, která se měla nést vsí až k Dolákovým, byl Jindrův ,, Vysoký jalovec" a po něm následovalo několik dalších lidovek. Nakonec ustal i zpěv a zbytek hostů se rozešel do svých domovů.

    Pořadatelé děkují všem sponzorům, organizacím i jednotlivcům za dary do tomboly a všem návštěvníkům za hojnou účast a krásnou a veselou zábavu.