Jdi na obsah Jdi na menu
 


Silvestrovský fotbálek 2010

   Tak tuto tradici našich fotbalových staříků a mládí nelze jinak pojmenovat než bláznovství. To, že si jdou proti sobě tyto dvě partičky zahrát v silvestrovském dopoledni za každého počasí, na to už si kde kdo zvykl, ale že budou svoje sportovní aktivity provozovat i na terénu, připomínající spíše než fotbalové hřiště kluziště, to už je šílenství. Však také na tom ledě leželi poměrně často, zejména mladí v oranžových rozlišovácích. Jako by nestačila loňská Kráťova rozbitá hlava. A právě Kráťa měl poměrně tvrdé pády na záda a sedřené ruce od ledu. Ale zcela nic naše chlapce a chlapy neodradilo od toho, aby svůj boj se soupeřem a terénem dobojovali až do konce.

   Zápas začali lépe staříci, jenž se ujali vedení gólem STAŘÍKA Jana Pecky, mládí srovnalo až po hodně dlouhé době, střelcem byl Lukin.Následně se opět ujali vedení staříci gólem Michala Voltra, ale mladí opět srovnali, tentokrát skóroval Luděk a v následujícím průběhu hry už se o vedení starali právě oni. Třetí gól vstřelil opět Lukin, k vyrovnání pak došlo za poměrně sporných okolností, kdy byla posunuta branka a vítězný čtvrtý gól měl na svých kopačkách zase Lukin. Na ukončení zápasu se všichni hráči nemohli nějak dohodnout, ale nakonec bylo utkání za stavu 4:3 pro mladé oranžové ukončeno.

SESTAVA - oranžoví: KRÁTKÝ LUKÁŠ, JONÁŠ JAN, LOUCKÝ LIBOR, JELEČEK JAKUB, JELEČEK LUKÁŠ, KAŠPÁREK LIBOR, NIKRMAJER VOJTĚCH, ŠIMEČEK JOSEF, DVOŘÁČEK LUDĚK.

                             - zelení : DVOŘÁČEK JAROSLAV, KOPEČEK ZDENĚK, KOPEČEK MICHAL, SEMERÁD MILAN, ŠOUKAL ROMAN, ODSTRČIL PETR, PECKA JAN, TRNKA JIŘÍ, VOLTR ZDENĚK, VOLTR MICHAL.