Jdi na obsah Jdi na menu
 


silvestrfotbálek 2019

     Hráči nastupovali na hřiště v 10:00 hod. za slunečného, avšak hodně větrného počasí, navíc s teplotou těsně pod nulou. Postupně se však sluníčko začalo schovávat a zima se projevovala víc a víc.

     Staříci se v úvodu postavili na hřiště v devíti, bezprostředně po začátku se přidal Kopeček Zdeněk zvaný děděk a v průběhu hry ještě Marcel Šoukal.

     Mladých v oranžových rozlišovácích bylo po celou dobu devět.

     Skóre otevřel Tomáš Pecka ml., následován bratrem Janem. O navýšení skóre se záhy postaral Tomáš Matoušek a čtvrtou branku vsítil David Zmeškal.

Pak přišel zlomový okamžik pro staříky, kdy běželi dva na jednoho ( Kopeček, Šoukal ). David Zmeškal, který se snažil jim bránit v rozeběhnuté akci tento souboj prohrál a Roman Šoukal vstřelil gól.

To se ale nelíbilo Vojtovi Nikrmajerovi a brankové skóre opět navýšil a přidal se k němu i Tomáš Pecka se svým druhým gólem.

Staříci se ovšem nehodlali jen tak vzdát a následující dvě branky si připsali právě oni. Prvně se trefil Zdeněk Voltr a po něm Michal Kopeček.

Nelze ale říci, že by staříci byli tak bezzubí, jak to může podle výsledku vypadat. Několikrát se dostali před soupeřovu bránu, ale tam stáli vždy v pravou chvíli bezchybně zejména Tomáš Pecka nebo Vojta Nikrmajer.

Stejná situace však byla i na opačné straně, kde čaroval v bráně  Zdeněk Kopeček. A když si pak před bránu stoupli ještě téměř všichni ostatní hráči, tak brána byla neprůstřelná.

Přesto se pak ještě trefili postupně Richard Zmeškal ml., Vojta a Honza Pecka.

Pět minut před půl dvanáctou se rozhodlo, že se hraje na poslední gól. Je s podivem, ýe vždycky když se tato věta vyřkne, tak ne a ne se trefit. Nakonec se to podařilo Jiřímu Novákovi ( bažovi ) a upravil tak výsledek na konečných 9:4.

     Kromě poměrně velkého počtu vstřelených branek, bylo k vidění i celkem dost akrobatických prvků, zejména z řad staříků.

STAŘÍCI: Šoukal Roman, Kopeček Michal, Navrátil Mirek, Jonáš Jan, Novák Jiří, Voltr Zdeněk, Šimeček Vít, Kopeček Zdeněk, Šoukal Marcel

MLADÍCI: Pecka Tomáš ml. Pecka Jan, Matoušek Tomáš, Semerád Matěj, Nikrmajer Vojtěch, Kopeček Jan , Zmeškal Richard ml.,Zmeškal David, Jonáš Adam