Jdi na obsah Jdi na menu
 


Silvestr 2011

     Když jsem si tak pročítala příspěvky z let předešlých,jak jsme byli nesmírně spokojeni s návštěvností a kladnými ohlasy,které doprovázely všechny ty silvestrovské zábavy, tak letos tomu tak rozhodně nebylo.

Tedy abych byla přesná.Ohlasy zúčastněných na kapelu a zábavu celkově byly hodnoceny dosti kladně, ale smutný byl pohled na poloprázdný sál,kde se hemžilo 72 platících. Patrně to dost možná povede výbor k rozhodnutí opět silvestrovské zábavy ukončit. Je to smutné, protože to určitě byly příjemně strávené chvíle na skloncích roků starých a očekávajíce příchody těch nových.

     Jestli ty, jenž nepřišli a přitom bývali pravidelnými návštěvníky,ale i ostatní obyvatele obce, odradila neznámá kapela, tak to byla chyba úplně největší, protože ohlasy na ní byly jen a jen kladné.

No nic. Stalo se a čas ukáže jak se s touto situací naloží.

Přesto byla zábava veselá a vydařená. O půlnoci zazněla naše i slovenská hymna a v podstatě každý si v tomto komorním prostředí mohl s každým popřát do toho Nového roku všechno jen to nejlepší,hlavně zdravíčko. Pak jsme se postupně odebírali před sokolovnu připíjet a sledovat nějaké ty ohňostroje.

     Po návratu do tepla se pokračovalo v tanci a zábavě, který kapela ukončila asi ve 3:15 hod.