Jdi na obsah Jdi na menu
 


pinec 2019/2020

     Konec září věstí začátek nové sezóny stolního tenisu. Díky vášni ke klasickému tenisu, které podlehl Matěj, byla minulá sezóna jeho poslední, kdy účinkoval v Krajské soutěži stolního tenisu jako stabilní hráč A týmu. Třebaže jeho výkony v posledních sezónách nepatřily k vydařenějším, přesto bude jeho absence pro tým oslabením a je velká škoda, že v dané situaci, kdy se družstvo už poměrně dlouho drží v krajském přeboru odchází a v podstatě tak potápí ostatní kluky. Bohužel není jediný kdo se takto rozhodl. Druhým zběhem je Jiří Hanák. Družstvo tak bude muset s každým kolem řešit jejich náhradníky.

Hned prvním náhradníkem, který aspoň částečně pomohl svým bývalým spoluhráčům byl právě Matěj v úvodním zápase, kterým družstvo A 28.9.2019 zahájilo sezónu v Lukově. Ten nezačali zrovna nejlépe a to prohrou 10:3. Jediný bojovník z celého družstva byl Jan Dolák se svými dvěma body a jeden si připisuje ještě za vítězství ve čtýřhře společně s Matějem. Roman, Matěj a Petr tedy bez bodů.

     A družstvo pokračovalo i dalšími dvěmi koly 12.10., které se odehrály doma. Dopolední zápas s Pacovem jsme prohráli 7:10. Dolák Jan, Jonáš Roman a Filipec Michal nahráli každý po dvou bodech, Petr bez bodů. Ve čtyřhře si připisuje bod dvojice Dolák - Filipec.

Odpolední zápas s Humpolcem už dopadl lépe a výhrou 10:6 si připisujeme první letošní body za vítězství. Zde vypomohl Hanák a společně s Dolákem byl nejlepším hráčem. Oba totiž nahráli po třech bodech a navíc společně získali bod ve čtyřhře. Dva body nahrál Petr Jonáš a jeden přidal Roman Jonáš.

     25.října už se postavili ke stolům i hráči Béčka, kteří přivítali doma družstvo Rapotic a začali dobře. O vítěžství 12:6 se podělili následovně: Martin Semerád čtyři body, Vašek Abrahám tři, Petr Jonáš dva a Lubomír Pislcajk jeden. Ve čtyřhře byly úspěšné obě dvojice ve složení Pislcajk - Vašek a Petr - Martin.

     26.10. pokračovalo dalšími dvěma koly družstvo A. Obě kola dopadla téměř totožně. Obě jsme prohráli, obě se stejným skoŕe a obě s téměř totožnými bodovými zisky. Takže v Moravských Budějovicích 10:7. Dolák 4, Roman 2, Petr a Vašek 0 a ve čtyřhře bodovali bratři Jonášové.

     V Jemnici bez výhry ve čtyřhře. V jednotlivcích Dolák 4, Roman 2, Petr 1 a Vašek 0.

     V prvním listopadovém dnu odehráli svá utkání obě naše družstva. Béčko opět venku, konkrétně v Třebíči, odkud si přivezlo porážku 12:6. Martin uhrál dva body, Vašek a Petr každý po bodu a Pislcajk bez bodů. Zbývající dva body jsme získali vítězstvím v obou čtyřhrách.

     Áčko doma podlehlo Rokytnici 5:10. Honza a Roman získali dva body, Petr a Vašek bez bodů. Ve čtyyřhře zabojovalo duo Jonášové.

     Stejným skóre 5:10 skončil zápas s Náměští 9.11. s naprosto stejným bodovým ziskem, pouze ve čtyřhře tentokrát bodovala dvojice Honza - Vašek.

     8.11. si napravilo reputaci Béčko, když doma obralo o body Moravské Budějovice 14:4. Z plného počtu bodů se mohli radovat Petr a Martin, tři body nahrál Vašek a jeden přidal Jindřich Dolák. Úspěšné byli obě dvojice ve čtyřhrách ve složení: Martin - Petr, Vašek - JIndra.

     Také v dalším týdnu 15.11. se podařilo B družstvu vyhrát v Číměři 4:14. Plným počtem bodů přispěli Martin a Vašek, Petr a Jindra přidali po dvou bodech a další dva body si družstvo připisuje za vítězné čtyřhry.

     Do třetice výhra na domácí půdě nad Starčí 13:5. Také zde byl nejúspěšnějším hráčem Martin se čtyřmi body, tři body získal Petr a po dvou bodech Jindra a Vašek.I zde vítězíme v obou čtyřhrách.

     8. a 9. kolem pokračovalo A družstvo 23.11. a bohužel nastolené, nevalné výsledky se nás drželi i n, Petradále. V Třebíči jsme utržili další porážku se skóre 10:5. Dolák získal dva body, Roman, Petr a Michal Filipec po jednom bodu.

     V Moravských Budějovicích pak dopadli se skóre 10:4, ale snad jim budiž omluvou, že čtvrtý hráč nebyl k dispozici. Tři body uhrál Dolák a další bod pak společně s Romanem ve čtyřhře. Další dva hráči, kterým se v tomto zápase nedařilo byli bratři Jonášové.

     Ve stejné situaci se ocitli i hráči Béčka, kteří 29.11. s týmem BOB TEAM Třebíč odehráli své souboje také ve třech. Petr nahrál tři body, Pislcajk jeden a Vaškovi se nezadařilo. Ve čtyřhře byla úspěšná dvojice  Petr - Vašek.

     Ani domácí zapas 6.12. s Rokytnicí se nepodařilo Béčku dotáhnout k vítězství a skončil s zatím nejhorším výsledkem 3:15. Jediným kdo zmíněné tři body získal byl Vašek.

     Další dvě kola družstva A se odehrála 7.12. na domácí půdě a oba opět bohužel skončily naší prohrou. Dopoledne s Chotěboří 5:10. Dolák získal body 2, Roman a Vašek po bodu a náhradník Švihálek Martin bez bodů. Jeden se mu ale podařilo získat společně s Vaškem ve čtyřhře.

     Odpolední s Ostrovem dopadl ještě hůř,zde se nám podařilo uhrát pouze dva body. Jeden si připisuje Vašek a druhý dvojice ve čtyřhře Dolák - Roman.

     V posledním zápase roku 2019 konkrétně 15.12. se podařilo opět zvítězit Béčku, které sebralo body domácímu Lukovu za skóre 7:11. Nejúspěšnějším hráčem v tomto zápase byl se čtyřmi výhrami Vašek, tři body k němu přidal Martin, dva Petr a jeden Pislcajk. Vě čtyřhře bodovala dvojice Petr - Martin.