Jdi na obsah Jdi na menu
 


pinec 2018/2019

Září patří k měsíci, kdy zahajuje sezónu oddíl stolního tenisu.

První dva zápasy odehrálo družstvo A 29.9.2018. Nejprve odjeli do Humpolce, kde bohužel domácím hráčům podlehli 10:4. Tři body nahrál Jan Dolák, jeden přidal Matěj z jediného souboje, který ten den odehrál, neboťmu nebylo dobře. Roman a Petr Jonášové bodově nepřispěli.

Další zápas se konal v Havlíčkově Brodě a dopadl téměř totožně, naší prohrou 10:3. Zde byl nejúspěšnější Roman, který nahrál dva body, jeden přidal Jan Dolák. V tomto zápase se nezadařilo Jirkovi Hanákovi a Petrovi Jonášovi.

 

V říjnu se jako první postavili ke stolům hráči Béčka, když dvanáctého dne tohoto měsíce přivítali SK BOB Třebíč. Zápas skončil nerozhodně 9:9. Plným počtem bodoval Petr Jonáš, tři body uhrál Pislcajk a jeden přidal Vašek. Čtvrtý hráč týmu Jindra tentokrát bodově nepřispěl. Bod za výhru ve čtyřhře si připsala dvojice petr Jonáš a Lubomír Pislcajk.

Dvoukolová klání z 13. října se odehrála na domácí půdě, avšak nedopadla k naší spokojenosti. Nejprve jsme v deset hodin dopoledne přivítali hráče Pacova, kteří nás porazili 7:10. Matěj, Roman i Honza nahráli každý po dvou bodech a ten sedmý pak získali Matěj s Jirkem ve čtyřhře.

V odpoledním zápase s Chmelnou museli k Romanovi a Jirkovi nastoupit na výpomoc Petr Jonáš a Václav Abrahám za Matěje a Honzu Doláka, kteří se tou dobou snažili získat tři body v Třebelovicích ve fotbalovém utkání. Možná by zápas dopadl stejně i s jejich přítomností, možná ne, to už ale na výsledku 5:10 nic nezmění. Bojoval Roman se třemi body, jeden přidal Jirka, náhradníkům se nezadařilo.

20.října si B družstvo jelo do Bochovic pro porážku 13:5. Všem čtyřem hráčům se podařilo získat každému po jednom bodu a ten pátý vybojovala dvojice Pislcajk - Vašek Abrahám ve čtyřhře.

26.10. jsme doma přivítali Rapotice a tentokrát jsme my neumožnili soupeřům odjet domů s plným počtem bodů.Naopak výhrou 14:4 jsme se postarali o to, aby zůstaly doma. Čtyři body získali Petr Jonáš a Vašek Abrahám, tři přidal Pislcajk a na bodovém zisku se se dvěma body podílel i Jindřich Dolák. Ve čtyřhře bodovala dvojice Pislcajk - Jonáš.

Poslední říjnové zápasy patřily družstvu A, když 27.10. nejprve jeli do Třebíče, kde se nám podařilo získat letošní první body, bohužel zatím pouze za remízu 9:9. Nejúspěšnějším hráčem byl Jonáš Roman se třemi body, Dolák s Hanákem nehráli každý dva body a Matěj přidal bod jeden. Ve čtyřhře byla bodove úspěšná dvojice Matěj - Jirka.

V odpoledních hodinách nás čekaly souboje v Jemnici, kde jsme pokračovali v nastoleném trendu a domů si vezeme další prohru 10:3. O tyto tři body se postarali Dolák, Jonáš a Hanák.

Úvodní listopadová kola sehrála obě naše družstva na domácí půdě. Devátý den tohoto měsíce přivítalo Béčko tým Rokytnice, nad nímž zvítězilo 11:7. Plným počtem bodoval Petr Jonáš, po třech bodech získali Pislcajk a Vašek Abrahám, čtvrtý hráč Jindra skončil bez bodů. Ve čtyřhře bodovala dvojice Jonáš - Pislcajk.

Následující den sehrálo svá další dvě kola družstvo A a nutno dodat,že po počátečních neuspěších se kluci rozehráli a body z obou kol zůstávaly doma. Nejprve porazili hosty z Moravských Budějovic 10:8, kdy po třech bodech nahráli Hanák, Dolák a Jonáš Roman, Matěj přidal bod jeden.

V odpoledním zápase si poradili s Rokytnicí 10:4. Tady Hanák s Dolákem získali po třech bodech, dva získal Matěj a jeden Roman. Ve čtyřhře bodovala dvojice Matěj - Jirka.

Ve státní svátek 17.11. jelo B družstvo do Starče, kde došlo k dělbě bodů. Jonáš Petr,Pislcajk i Vašek Abrahám získali každý po třech bodech, Jindra opět bez bodů.

23.11. pokračovalo opět družstvo B, jenž přivítalo tým z Číměře. Bohužel mu podlehlo 6:12. Tři body nahrál Petr Jonáš, dva Pislcajk a šestý bod do konečného bodování získala dvojice Petr - Pislcajk ve čtyřhře. Duo bratrů Doláků Jindřich a Luboš odcházelo bez bodů.

Naštěstí stejně neskončilo družstvo A, které 24.11. zajíždělo do Nových Dvorů. Tam se jim podařilo zvítězit 8:10, když po třech dobech nahráli Dolák a Jonáš Petr, dva Hanák a jeden Matěj. Ve čtyřhře tentokrát překvapivě zvítězila dvojice Dolák - Jonáš.

Odpolední klání v Chotěboři pro nás však šťastné nebylo neboť jsme domácím podlehli 10:4. I zde byla ve čtyhře úspěšná dvojice Jonáš - Dolák. Ve dvouhrách si tři za čtyř hráčů rozdělili po jednom bodu. Tím, který nebodoval byl Matěj.

V listopadu začínali a patřil jim i poslední zápas měsíce. Ten se odehrál  30.11 v Třebenicích, kde družstvo Béčka domácím podlehlo 13:5. Dva body získali Petr Jonáš a Václav Abrahám, jeden Martin Semerád a Jindra bez bodů.

Béčku patřil i úvod prosince, když další svůj zápas sehrálo doma 7.12. s družstvem Třebíče a zakončilo jej vítězstvím 12:6. Po dlouhé době byly úspěšné obě dvojice ve čtyřhrách ve složení Pislcajk - Jonáš a Semerád Martin - Abrahám Václav. O zbývající body se hráči podělili následovně: Vašek a Martin tři, Petr a Pislcajk po dvou bodech.

8. prosince si pak pro vítězné body odjelo také družsvo A, které v Puklicích porazilo domácí hráče 6:10. Dolák s Hanákem nahráli po třech bodech, Roman a Matěj po dvou bodech.

Poslední prosincové klání a zároveň úplně poslední zápas roku 2018 se uskutečnil 14.12. v místní sokolovně, kde hráči Béčka přivítali tým Želetavy. Pro naše kluky však bohužel skončil porážkou 7:11. Také v tomto zápase získaly vítězné body obě dvojice ve čtyřhrách ve složení Jonáš Petr - Semerád Martin a Pislcajk Lubomír - Dolák Jindřich. Zbývajících pět bodů pak získali Petr Jonáš a Pislcajk dva a Martin Semerád jeden.

V novém roce zahájila obě naše družstva zároveň a sice 12. ledna. Družstvo A vrátilo Puklicím prohru z prosince, když zvítězilo 10:5. Tři body uhráli Hanák s Romanem Jonášem a dva přidal Dolák. Matějovi se nezadařilo, přesto jeden bod přidal společně s jirkem ve čtyřhře. Jeden bod jsme získali zadarmo.

Béčko v ten samý den jelo pro výraznou výhru do Březníka, kde zápas skončil 2:16. Martin Semerád, Pislcajk a petr Jonáš získali plný počet bodů, Vašek vybojoval body dva. Úspěch sklidily tentokrát obě dvojice ve čtyřhrách ve složení Pislcajk - Jonáš a Semerád - Abrahám.

18. ledna hráli béčkaři v Třebíči, kde temtokrát soupeři podlehli 11:7. Tři body získal Pislcajk, dva Martin jeden Petr a jindřich bez bodů. Ve čtyřhře bodovala dvojice Pislcajk - Jonáš.

Další souboje, tentokrát s pozitivním výsledkem odehrálo opět Béčko doma 25.1. s Bochovicemi 12:6. Petr a Martin nahráli po čtyřech bodech, dva Vašek a Jindra nula. Ve čtyřhrách ovšem 100% úspěšnost.

26. ledna se ke stolům postavilo i družstvo A, které další dvě kola odehrálo doma. Dopolední zápas s Humpolcem skončil dělbou bodů. Ve čtyřhře zvítězilo duo bratrů Jonášů a v jednotlivcích se nejvíce dařilo Dolákovi, Roman získal body tři, Petr Jonáš dva a Matěj nic. Odpolední klání s Havl brodem dopadlo dost bídně 2:10. Honza i Roman uhráli každý jeden bod. Pakliže v dopoledním zápase nastoupil jeden náhradník v odpoledním už to byli náhradníci dva. Kromě Hánáka se kvůli hokejovému zápasu nedostavil také Matěj, takže jako druhý náhradník nastoupil Vašek.

Druhý den měsíce února jelo Béčko do Rapotic, odkud přivezlo body za výhru 6:12. Petr a Pislcajk se postarali každý o čtyři body a Vašek získal body tři. Další bod jsme vybojovali ve čtyřhře, kde bodovala dvojice Pislcajk - Jonáš. Vítězství je o to cennější, že jsme hráli ve třech.

Áčko si 9.února udělalo výlet celkem daleko, kde pokračovalo 15. a 16. kolem, bohužel však neúspěšně. Nejprve podlehli Pacovu 10:3, když jediným kdo bodoval byl Dolák se ziskem dvou bodů v jednotlivcích a třetí pak přidal společně s Petrem Jonášem ve čtyřhře. Ostatní zůčastnění patrně naměli svůj den.

O něco lépe pak dopadl odpolední zápas, přesto i on skončil naší porážkou v Chmelné 10:7. Roman uhrál tři body, Hanák dva a Dolák jeden. Matěj bez bodů. Ve čtyřhře bodovala dvojice Dolák - Jonáš Roman.