Jdi na obsah Jdi na menu
 


pinec 2016/2017

     Koncem září, konkrétně 24.9.2016, začala pro hráče Krajského přeboru III.třídy sezóna 2016/2017.

V 10:00 hod. odjeli kluci k zápasům s družstvem TJ Slavoj Pacov. Bohužel vstup do sezony se nevydařil a vítězství zůstalo soupeřům na domácí půdě v poměru 10:5. Dva body nahrál Jan Dolák, po jednom bodu přidali Roman Jonáš a Jiří Hanák, Petr Jonáš zůstal bez bodů. Ve čtyřhře bodovala dvojice Dolák-Jonáš Roman.

Odpoledne se pak přesunuli na patnáctou hodinu do Pelhřimova, kde se situace otočila a výhra 10:5 tentokrát patřila našim chlapcům. Plný počet nahrál Jan Dolák, po dvou bodech si připsali Hanák a Jonáš Roman a bod uhrál Petr Jonáš. Ve čtyřhře byla opět úspěšná dvojice Dolák-Jonáš Roman.

14.10.2016 se postavili za zelené stoly i hráči Béčka, kteří přivítali doma družstvo Lukova a získali hned první vítězství skórem 11.7. Nejúspěšnějším hráčem s plným počtem bodů byl Petr Jonáš, tři body získal Martin Semerád, dva uhrál Jinřich Dolák a jeden přidal Václav Abrahám. Ve čtyřhře byla úspěšná dvojice Petr-Martin.

Následující den, 15.10.2016, pokračoval dalšími dvěma koly krajský přebor v místní sokolovně. Ve 12:00 hod. porazili kluci družstvo Brtnice 10:7. Plným počtem bodů se o výhru zasloužil Jiří Hanák, tři body přidal Jan Dolák, dva Roman Jonáš a Petr Jonáš, který musel nahradit Matěje kvůli bolavému ramenu, body nepřidal. Ve čtyřhře uspěla dvojice Dolák - Jonáš Roman.

V podvečerních hodinách si připsali i druhé vítězství 10:5 nad družstvem Telče. Tady bodoval plným počtem Dolák, po třech bodech si připsali Roman s Jirkem, Petr opět bez bodů. Tentokrát z našich hráčů ve čtyřhře neuspěl nikdo.

Další vítězství B týmu zaznamena naše sokolovna 21.10.2016 v zápase s Třebenicemi, které jsme porazili 11:7. Plným počtem bodoval Petr Jonáš, tři body získal Adam Abrahám, dva vybojoval Martin Semerád a jeden přidal Václav Abrahám. Bod za čt\řhru získala dvojice Petr - Martin.

28.10.2016 zajíždělo toto družstvo do Moravských Budějovic, kde utržili porážku 15:3. Nejúspěšnějším hráčem se tentokrát stal vašek se dvěma body a jedn bod si připsal Petr Jonáš. Další dva hráči Martin a Jindra bodově nepřispěli a nevydařila se ani jedna čtyřhra.

O den později nastoupili k utkáním také hráči Áčka, kteří remízovali v Hrotovicích. Kvůli bolavému ramenu stále nehraje Matěj a místo něj nastupuje Petr Jonáš, kterému se v tomto zápase nedařilo. Druhým nejméně úspěšným hráčem zde byl Roman se dvěma body, tři body nahrál Jan Dolák a plným počtem bodoval Jirka Hanák.

Listopadová klání otevřelo B družstvo čtvrtý den domácími zápasy s Kralicemi s nerozhodným výsledkem. Petr Jonáš nahrál tři body, Adam a Martin získali po dvou bodech a Václav přidal bod. Ve čtyřhře bodovala dvojice Adam - Petr.

12. listopadu se postavili za zelené stoly oba naše týmy. Áčko pokračovalo 6. a 7. kolem v krajském přeboru. Přestože měli výhodu domácího prostředí prohráli postupně oba zápasy. Nejprve podlehli týmu Třebíče 3:10, kde si body rozdělili rovnoměrně tři hráči - Hanák, Jonáš Roman a Dolák Jan, Matěj nezabodoval a nevydařila se ani jedna čtyřhra.

dscn1476.jpg

 

dscn1478.jpg

dscn1485.jpg

dscn1489.jpg

dscn1490.jpg

dscn1501.jpg

 

dscn1504.jpg

dscn1506.jpg

 

Odpoledne ponechali vítězství družstvu Lhotky se skórem 5:10. Zde udělal dva body Matěj, zbývající tři hráči opět rovnoměrným dílem po jednom bodu. Čtyřhra byla opět neúspěšná u obou dvojic.

Stejně špatně dopadlo i B družstvo ve Starči, které podlehlo domácím hráčům 12:6. Nejúspěšnějším hráčem byl se třemi body Petr Jonáš, dva body přidal Martin Semerád, jeden Vašek Abrahám, bez bodů skončil Jindřich Dolák. I zde byly neúspěšné obě dvojice ve čtyřhrách.

18.11. si Béčkaři napravili reputaci doma s Třebíčí A vítězstvím 11:7. Plným počtem bodů skóroval Petr Jonáš, tři body nahrál Adam Abrahám, dva přidal Vašek jeden bod uhrál Martin Semerád. Jedenástý bod si připsala dvojice Petr - Vašek ve čtyřhře.

V dalším týdnu 26.11. se opět předvedly obě naše družstva. Áčko pokračovalo dvoukolově nejprve v Jihlavě, kde remízovalo. Tři body získal Dolák, po dvou bodech oba bratři Jonášové a jeden Matěj. Ve čtyřhře byla úspěšná dvojice Dolák - Jonáš.

Remízou skončil i zápas v Havlíčkově Brodě. Zde po třech bodech získali Honza s Romanem, dva body uhrál Matěj a bez bodů skončil Petr. I zde byla ve čtyřhře úspěšná pouze dvojice Dolák - Jonáš.

Výhru si přivezlo B družstvo z Třebíče, když soupeře porazili skórem 4:14. Plný počet bodů nahrál Adam, po třech bodech přispěli Petr Jonáš a Lubomír Pislcajk, dva body si připsal Jindřich Dolák. Ve čtyřhrách byly úspěšné obě dvojice.

V druhém prosincovém dnu přivítalo družstvo B hráče z Římova, které porazilo 12:6. Plným počtem k vítězství přispěl Petr Jonáš, o bod méně získal Martin Semerád, dva přidal Adam Abrahám a jeden nahrál Vašek Abrahám.  Obě dvojice ve složení Petr - Adam a Martin - Vašek bodovaly také ve čtyřhrách.

10.12. pokračovalo dvoukolově družstvo A, které na domácí půdě nejprve přivítalo Nové Město, od kterého utržilo porážku 5:10. Hanák a Dolák získali po dvou bodech, Roman Jonáš přidal bod a Matěj nebodoval.

Odpoledne pak porazili hráče Žďáru 10:7. Trojice hráčů Hanák, Dolák a Matěj bodovali každý třikrát, jeden bod přidal Roman. Zápasy však byly dost napínavé, neboťšest z nich se hrálo na pět setů.

Také družstvo Béčka sehrálo ve stejném dnu své souboje v Rokytnici. Kluci zde prohráli 14:4. Petr, Adam a Martin bodovali v zápase každý jednou, Vašek bez bodu. Ve čtyřhře byla úspěšná dvojice Petr - Adam.

Poslední zápas roku 2016 sehrálo doma družstvo B 16.12. s Bochovicemi, který prohrálo 6:12. Nejúspěšnějším hráčem tohoto kola byl se dvěma body Vašek, Martin, Adam a Jindřich přidali každý po bodu. Ve čtyřhře bodovala dvojice Adam-Martin.

V novém roce zahajovalo své souboje opět nejprve družstvo B 7.1.2017 v Želetavě prohrou 13:5. Dva body nahrál Petr Jonáš, Ostatní zúčastnění - Martin, Adam a Vašek přidali po jednom bodu.

14. ledna pak ke stolům nastoupilo i Áčko v Novém Městě, kde utržili drastickou porážku 10:2. O záskané dva body se podělili Dolák a Hanák.

Bohužel podobně dopadl i odpolední zápas ve Žďáru, kde naši prohráli 10:4. Tady nahrál Dolák body dva, jeden přidal Roman a ve čtyřhře byla úspěšná dvojice Hanák - Semerád Matěj.

Následující den vyjíždělo za hranice vesnice družstvo Béčka do Lukova, kde opět prohráli 10:8. Plným počtem k výsledku přispěl Petr Jonáš, Martin Semerád a Václav Abrahám přidali každý po dvou bodech, náhradník Jindra nebodoval.

I třetí zápas nového roku odehrálo Béčko na půdě soupeře, tentokrát 27.1. v Třebenicích a stejně jako ve dvou předešlých soubojích i tento skončil porážkou 13:5. Petr Jonáš získal dva body, po jednom přidali Martin Semerád a Vašek Abrahám a jeden vybojovala dvojice Jonáš - Semerád ve čtyřhře.

28.ledna odehrálo družstvo A další dvě kola v domácím prostředí, které jim tentokrát svědčilo a v obou případech zvítězilo. Nejprve kluci porazili tým Pacova 10:4. Úspěšné byly obě dvojice ve čtyřhrách a následně Matěj s Honzem Dolákem nahráli po třech bodech a Hanák Jiří s Romanem získali po bodu.

Druhý zápas byl jednoznačnou záležitostí našich chlapců, který skončil vítězstvím 10:1. Všichni se o výhru podělili rovným dílem. každý z hráčů získal po dvou bodech, k tomu si přičetli body za vítězství ve čtyřhrách.

Začátek měsíce února patřil pouze družstvu B, které 3.2. přivítalo Moravské Budějovice, ale výhodu domácího prostředí nevyužilo a prohrálo 7:11. Nejúspěšnějším hráčem byl Petr Jonáš se třemi body, dva body nahrál Martin Semerád a jeden Vašek. Jindra bez bodů. jeden bod jěště získala dvojice Martin - Petr ve čtyřhře.

V dalším týdnu 12.2. si bohužel jeli pro další porážku 13:5 do Kralic. Tři body jsme získali bez soubojů a po jednom bodu nahráli poctivě Petr Jonáš s martinem Semerádem.

17.2. se po dlouhé době soutěže zúčastnil Pislcajk a hned to bylo poznat na výsledku. Konečně se nám povedlo na domácí půdě zvítězit. Skórem 11:7 porazilo Béčko Stařeč. Plným počtem bodoval Petr, tři body nahrál Pislcajk, dva získal Vašek a jeden přidal Martin. Ve čtyřhře byla úspěšná dvojice Petr Jonáš - Martin Semerád.

24.2. v Třebíči už se opět zápas vyvíjel podle scénářů z předešlých týdnů, tedy naší prohrou 11:7. Nejúspěšnějším hráčem byl opět Petr s plným počtem bodů, po jednom body přidali Martin a Jindra a jeden bod získala dvojice Petr - Martin ve čtyřhře.

Následující den se po dlouhé pauze postavilo ke stolům tajé Áčko. Bohužel obě kola pro ně skončila prohtou. Nejprve v Brtnici 10:7, kde se o body rozdělili následovně:Roman Jonáš a Jan Dolák nahráli každý dva body a po jednom bodu pak přidali Matěj s Jirkem Hanákem. Bod za čtyřhru si připisuje dvojice Matěj - Jirka.

Odpoledne pak prohráli 10:8 v Telči. Tady byla úspěšnější dvojice Roman - Honza a jednotlivě pak Dolák připisuje 3 body, Hanák dva a Matěj s Romanem po jednom.

Třetí den měsíce března byl jednoznačnou záležitostí našich hráčů Béčka, když doma porazili 17:1 družstvo z Třebíče D. Kromě Vašíka, který uhrál tři body všichni ostatní zúčastnění - Pislcajk Lubomír, Martin Semerád a Petr Jonáš bodovali plnými počty a úspěch sklidili i v obou čtyřhrách.