Jdi na obsah Jdi na menu
 


pinec 2014/2015

Jak každý pinponkář dobře ví, začínají se v říjnu odehrávat první soutěžní kola okresního přeboru. Náš oddíl pro nadcházející sezónu přihlásil tři družstva.

V A týmu jsou klíčovými hráči Roman Jonáš, Jan Dolák, Jiří Hanák a Vladimír Horký. Náhradníci Matěj Semerád, Adam Abrahám.

Za družstvo B budou stabilně nastupovat Matěj Semerád, Lukáš Jeleček, Petr Joura a Lubomír Pislcajk. Náhradníci Adam Abrahám, Martin Semerád.

C družstvo budou reprezentovat Adam Abrahám, Martin Semerád, Petr Jonáš a Jindřich Dolák. Náhradníci Abrahám Václav, Svoboda Jiří, Semerád Milan, Zmeškal Richard a Kopeček Jan.

Jako první zahájilo soutěž družstvo A, které 10.10.2014 přivítalo doma Rokytnici. V domácím prostředí si nenechali body sebrat a soupeře poslali domů s prohrou 14:4. O vítězství se nejvíce zasloužil Jan Dolák a Vladimír Horký, kteří posbírali všechny body, jenž je možné obdržet - tedy čtyři. Třemi body přispěl Roman Jonáš a jeden bod si připsal Matěj. Další dva body získali ve čtyřhrách, kdy Matěj s Honzem porazili soupeře 3:1 a Roman Jonáš a Vladimír Horký 3:0

Další den 11.10. je následovalo B družstvo, které rovněž doma přivítalo tým z Lukova a ani tito naši tenisté se nenechali o své body připravit. Také tento zápas skončil 14:4. Zde plný počet bodů posbíral nejstarší člen týmu Lubomír Pislcajk, po třech bodech obdrželi Matěj a Petr Jonáš a dvěma body přispěl Petr Joura. Ve čtyřhrách porazili své protihráče Adam a Petr Jonáš 3:0 a Petr Joura s Pislcajkem 3:1.

C družstvo začalo s týdenním zpožděním 17.10. , kdy v 17:00 přivítali doma Vladislav. A bohužel téměř všechny body nechali soupeři, kromě jednoho, který získal Martin Semerád.

Ve stejný den, o hodinu později ,začínalo svůj neúspěšný mač také B družstvo v Třebenicích. Zápas  skončil 10:8 a to zejména díky plnému počtu bodů získaných Pislcajkem, dva body přidal Matěj a jeden Joura.Nezadařilo se Lukášovi Jelečkovi a to ani ve čtyřhře společně s Matějem, přestože dle setů byl zápas asi vyrovnaný, přesto prohráli 3:2.Druhá dvojice Joura,Pislcajk zvítězila 2:3.

Jediní, kdo v tomto víkendu bodovali a zatím se celkově usadili v čele tabulky bylo družstvo A, které jelo 19.10. oplatit Třebenicím porážku béčka z předešlého dne. Zvítězili 5:13 a to zejména díky plnému bodovému zisku Horkého a Doláka. Roman bodoval 2x, Matěj jednou. Ve čtyřhrách ovšem zatím nemají přemožitele. I když na pět setů,přesto zvítězili. Matěj, Dolák 2:3 a Horký , Jonáš 2:3.

Vítěznou sérii si nenechalo Áčko překazit ani 24.10. doma s poměrně těžkým soupeřem, Jemnicí. Sice se o vítězství stabilně starají zejména dva klíčoví hráči, ale ve čtyřhrách přidávají ruku k dílu i zbývající dva. A právě díky výhře v obou čtyřhrách si připsali naši potřebné dva body k vítězství. Matěj, Dolák 3:1 a Horký,Jonáš 3:0. K tomu čtyři body od Horkého a čtyři body od Doláka a máme zde výsledek 10:8.

25.10. přivítali hráči béčka doma družstvo Team Třebíč, kterým se nechali   připravit o body prohrou 8:10. Nejúspěšnějším hráčem byl Pislcajk se ziskem tří bodů, po dvou bodech přidali Abrahám A. a Jonáš Petr, joura bodově nepřispěl. Ve čtyřhře bodovala pouze dvojice Pislcajk - Joura.

Ve stejný den se vydali odehrát své další utkání hráči céčka do nedalekých Mikulovic,ale ani oni neuspěli a domácímu celku podlehli 13:5. K tomuto výsledku nejvíce přispěl Petr Jonáš svými třemi body a jeden přidal Adam Abrahám. Václav Abrahám a Jindřich Dolák nebodovali. Další bod získala dvojice Abrahám A. - Joura ve čtyřhře.

Následující týden začali  svoje soutěže 31.10. céčkaři, když si doma hravě poradili s týmem Březníka 17:1. Ve čtyřhrách nastoupili Jonáš P. - Semerád Martin a Abrahám V. - Dolák Jindřich. V jednotlivcích plnými počty bodů skórovali všichni až na Jindřicha.

1.11. zajížděli hráči béčka do Starče, kde domácí hráče porazili 6:12. Po třech bodech získali Pislcajk, Abrahám A. a Joura, dva body přidal Martin Semerád. Ve čtyřhře bodovali Martin s Adamem.

Následující den 2.11. cestovalo družstvo A do Náměště, kde vyhrálo 7:11. Plný počet bodů získal Horký, tři body přidal Dolák Jan, dva Matěj a jeden Jonáš R. Ve čtyřhře bodovali Horký - Jonáš.

Další zapasy sehráli tito hráči 7.11. když doma přivítali Rapotice a na své konto si připsali další výhru 15:3. Největšího počtu bodů dosáhli Horký a Dolák, tři body přidal Hanák a dva Jonáš. Ve čtyřhrách bodovali ve dvojicích Horký - Hanák a Dolák - Jonáš.

Rovněž družstvo B hrálo doma 8.11. s Římovem a také oni zvítězili 11:7. Zde byl nejúspěšnější Jonáš Petr, 3 body získal Matěj, 2 Pislcajk a jeden přidal Jeleček Lukáš. Bodový úspěch ve čtyřhře sklidila pouze dvojice Matěj - Lukáš.

Tentýž den jelo družstvo C do Stříteže, kde zvítězilo 5:13. Bez ztráty bodu sehrál své zápasy Adam, o bod méně získali Jindra a Martin a dva body přidal Vašek. Ve čtyřhře bodovala dvojice Adam - Martin.

V dalším týdnu 14.11. bojoval tento tým opět statečně, tentokrát na domácí půdě s Římovem, který porazili 16:2. Kromě Vašíka, který získal tři body,ostatní hráči Petr Jonáš, Martin a Adam zvítězili ve všech zápasech. Ve čtyřhře byla úspěšná dvojice Petr - Martin, sourozeneckému páru se nezadařilo.

To byl jediný zápas sehraný v tomto týdnu doma. 16.11. jelo béčko do Kralic,kde zvítězilo 6:12. Tentokrát byl nejúspěšnější Matěj, tři body získal Roman a po dvou Martin a Pislcajk. Čtyřhra Martin - Matěj.

Áčko jelo rovněž 16.11. do Lukova pro svoji další výhru 5:13. Nejvyšším počtem bodů skórovali Horký a Dolák Jan, po dvou bodech získali Matěj a Roman. Čtyřhra Horký - Semerád.

V následujícím týdnu si vybralo každé družstvo pěkně po sobě jeden den. Začali hráči Áčka, kteří 21.11. přivítali doma Želetavu a nepovolili jí odvízt si domů ani jeden bod.Čtyřherní vojice si rozdělili tentokrát takto: Matěj - Honza a Hanák - Jonáš R. Čtyři body - Dolák, Horký, Jonáš, 3 Hanák, 1 Matěj.

22.11. přivítalo Béčko doma Budějovice, kterým podlehlo 8:10. Čtyřhra se tentokráte nazadařila ani jedné z dvojic. Nejvíc bodů posbíral Matěj a to tři, po dvou přidali Joura a Pislacajk a jeden Petr Jonáš.

A céčko jelo 23.11. do Rokytnice kde porazili domácí hráče 5:13. čtyři body uhrál Martin Semerád, po třech Adam a Petr Jonáš, jeden Václav. Čtyřhry Jonáš - Abrahám A. a Semerád Martin - Dolák Jindřich.

28.11. přivítali áčkaři doma Mikulovice a nenechali je na pochybách, kdo tady má lepší družstvo,což zpečetili výsledkem 15:3. Dolák Jan, horký a Jonáš Roman po čtyřech bodech, Hanák jeden. Čtyřhry Horký - Hanák a Dolák - Jonáš.

29.11. hrálo doma Béčko proti Jemnici, které rovněž zvítězilo i když těsnějším výsledkem 10:8. Nejvíce bodů týmu připsal Adam 3, Matěj, Martin a Pislcajk získali po dvou bodech. Ve čtyřhře bodovala dvojice Matěj - Martin tedy Semerádi.

Céčko svoje zápasy odehrálo také 29.11. ovšem venku, konkrétně v Třebíči, kde zvítězili 5:13. Adam s Martinem se nenechali zaskočit ani jedním s protihráčů, Petr Jonáš ztratil bod a Jindřich získal jeden bod. Čtyřhra Jindřich - Martin.

Na Mikuláše 5.12. odehráli svoje zápasy družstvo C, které doma přivítalo Team Třebíč ,ale bodové výtězství jim nepovolili. Zápas skončil 10:8, z toho po třech bodech získali  Adam a Petr Jonáš a po jednom bodu Martin a Vašík. Úspěšní jsme byli v obou čtyřhrách ve složení Adam - Petr a Jindra - Martin.

A družstvo A jelo do Třebíče, kde utržili svoji svoji první remízu v nové sezóně 9:9. Utkání to bylo navíc hodně vyrovnané a jistě plné nervových vypětí neboť šest zápasů se hrálo do stavu setů 3:2 nebo naopak, z toho pouze 2x se podařilo štěstí zvrátit na naší stranu. Jednou to bylo ve čtyřhře Horký - Hanák    a po druhé byl šťastnější Roman Jonáš. Ve všech čtyřech ostatních případech to byla záležitost Jirky Hanáka, který ale vždycky nakonec podlehl. Takže bez ztráty bodu opět Horký, 3 získal Dolák a jeden Roman.

Další den 6.12. jelo Béčko do Bochovic pro výhru 5:13. Plný počet bodů uhráli Pislacajk a Joura, Petr Jonáš a Adam přidali po dvou bodech. Ve čtyřhře bodovala dvojice Jonáš - Abrahám A.

V následujícím týdnu12.12. se družstvo A už opět vrátilo do starých, velice dobře zajetých kolejí, když doma porazili hosty z Rouchovan 11:7. nejúspěšnější byl Jan Dolák se čtyřmi b:ody na kontě, třikrát zvítězil Horký a po jednom bodu přidali Matěj a Roman.Čtyřhry jsme vyhráli obě a to ve složení  Dolák Jan - Matěj a Horký -  Jonáš R.

13.12. sehrálo další souboje družstvo B doma s Dukovanama, kterým ovšem podlehlo 8:10. Tady největšího plného bodového zisku dosáhl Matěj, Pislcajk bodoval 2x, Petr Jonáš jednou. Jeden bod WO. Čtyřhra ani jedna.

A taktéž 13.12. cestovalo céčko do Starče, kde se mu podařilo remízovat 9:9. Čtyřikrát bodoval Martin, třikrát Jonáš Petr,jednou Jindřich a Václav se bodově nezapojil. Čtyřhra Václav - Jindra.

 

Ani v 11. kole nenechali hráči A týmu nikoho na pochybách v tom, kdo že je favoritem v I.třídě OP. Z Hrotovic 21.12. odjížděli domů se ztrátou jednoho jediného bodu. Tím nešťastníkem byl jiří Hanák. Ostatní, tentokráte kompletní hráči tohoto družstva, Horký, Jonáš Roman,Dolák Jan byli 100% úspěšní.

B družstvo si jelo 20.12. do Číměře pro remízu 9 :9 . Bodově nejúspěšnější byli se třeemi body Matěj a Petr Jonáš, po jednom bodu získali Adam Abrahám a Martin Semerád. Ve čtyřhře bodovala pouze dvojice Martin - Matěj.

Úspěch sklidilo i družstvo C, když doma porazili Rapotice a to pouze ve třech mužích, takže soupeř aniž by musel cokoli podniknout měl rázem pět bodů. O to cenější je vítězství 11:7. Ve čtyřhře bodovala dvojice Jonáš Petr a Martin Semerád, v jednotlivcích Petr s Martinem získali plný počer bodů, Jindřich Dolák bodoval 2x.

Aby pauza, která přes vánoční svátky přichází, nebyla pro tenisty až tak dlouhá, mohli si zahrát na turnaji Top Ten 22.12.2014 a následně na vánočním turnaji 27.12.2014. Výsledky vánočního turnaje jsou k dispozici v rubrice ,,uskutečnili jsme" a v turnaji Top Ten zvítězil Jiří Hanák, který ve finále porazil Jana Doláka a třetí příčku obsadil Roman Jonáš.

4.místo Matěj Semerád, 5.Petr Jonáš, 6.Martin semerád, 7.Václav Abrahám, 8. Jindřich  Dolák.

 

Soutěžní klání po přestávce jako první zahájilo družstvo C , které 9.1.2015 přivítalo doma Kralice a jejich porážkou 12:6 vstoupili úspěšně do další části soutěže. Po třech bodech získali Adam Abrahám a Petr Jonáš, po dvou bodech Martin Semerád a Václav Abrahám.Rovněž v obou čtyřhrách jsme sklízeli ovoce. Jednu vítěznou si připsala dvojice Adam - Petr, druhou Martin - Jindra.

11. ledna pak odehráli své souboje Béčko v Lukově a družstvo  A v Rokytnici. Obojí zvítězili a obojí stejným výsledkem 4:14. V družstvu B byl nejúspěšnějším hráčem Adam Abrahám s plným počtem, ostatní tři Pislcajk, Matěj a Petr Jonáš získali obod méně. Ve čtyřhře bodovala pouze dvojice Pislcajk - Matěj.

V družstvu A si rozdělilii body následovně: plný počet Horký, po třech bodech Hanák a Dolák Jan, dva body Jonáš Roman. Ve čtyřhrách se dařilo oběma dvojicím Horký - Hanák a Dolák - Jonáš.

 

13. kolo odehrála v jeden den 23.1. dvě naše družstva. Áčko přivítalo doma Třebenice a dovolilo jim nahrát pouze čtyři body. Plný bodový zisk uhrál Horký, ostatní Hanák, Dolák Jan a Jonáš Roman získali po třech bodech. Ve čtyřhře bodovala dvojice Horký - Hanák. Vítězství 14:4 je zase víc přibližuje k možnému postupu z I.třídy.

Ve stejný den 23.1. navštívilo družstvo C Vladislav,kde domácímu celku podlehlo 13:5. Dva body získal Martin Semerád, Adam Abrahám, Václav Abrahám a Jindra získali po jednom bodu. Čtyřhra se nevyvedla ani jedné dvojici.

Následující den 24.1. Béčko přivítalo doma, stejně jako A tým, Třebenice a stejně jako jejich oddíloví kolegové z Áčka ani oni jim nedovolili zvítězit. O skóre 11:7 se postarali hráči následovně: Martin Semerád a Petr Jonáš 3 body, Lukáš Jeleček a Vašek Abrahám po dvou bodech.Čtyřhra se povedla dvojici Jeleček - Jonáš.

 

30.1. remízovalo doma Céčko s Mikulovicemi 9:9. Plným počtem k tomuto výsledku dopomohl Petr Jonáš, Martin Semerád a Adam Abrahám uhráli po dvou bodech a Vašek přidel jeden.

1. února zvítězilo v Třebíči Béčko 6:12, když po třech bodech získali Pislcajk a Joura, dva body svorně nahráli Martin Semerád a Petr Jonáš.Ve čt\řhrách uspěly obě dvojice Matěj - Martin a Jonáš - Pislcajk.

No a ve stejný den 1.2. jelo A družstvo do Jemnice k nejtěžšímu a v podstatě nejdůležitějšímu utkání sezóny neboť Jemnice je za našimi, zatím neporazitelnými, hráči v těsném závěsu. Kluci udrželi nervy na uzdě a své největší soupeře porazili na domácí půdě 8:10. Bodové zisky byly ovšem docela překvapující, nebooť čtyři body uhrál Jiří Hanák, Horký a Roman přidali po dvou bodech a téměř vůbec se nedařilo Janu Dolákovi, který bodoval jednou. Čtyřhru do vítězného konce dovedli Horký - Hanák. Byl to patrně rozhodující zápas, který může znamenat začátek nové éry v našem oddíle stolního tenisu. Kluci z něj měli obrovskou radost, o kterou se hned po návratu šli podělit za Jindrem k Dolákům.

 

V dalším týdnu pokračovalo Áčko ve své bojovnosti a neporazitelnosti. a nejen oni! Tentokrát byly úspěšné všechny tři naše týmy. A družstvo sehrálo své utkání 6.2.2015 doma proti Náměšti s výsledkem 15:3. Horký a Jonáš Roman tři body, Dolák Jan dva a Hanák Jiří jeden.plus dva body ve čtyřhrách ve dvojicích Horký - Hanák a Dolák - Jonáš.

Následující den 7.2. přivítalo béčko doma Stařeč, kterou porazilo 14:4. Všichni hráči se tentokráte zřejmě domluvili na počtu získaných bodů neboť každý z nich uhrál po třech bodech.Rovněž ve čtyřhrách se oběma dvojicím dařilo a tak i zde si připsali další body dvojice Pislcajk -Joura a Semerád Martin - Jonáš Petr.

Rovněž 7. února sehrálo svoje další utkání také družstvo C, které zavítalo do Březníka, aby i oni si přivezli potřebné body. A že jich nebylo málo. Vítězství 2:16 asi mluví za vše. Adam Abrahám a Petr Jonáš bodují plným počtem, o bod méně získávají Martin Semerád a Jindřich Dolák. A ve stejných dvojicích vybojovali body i ve čtyřhrách.

 

13. února ovšem C družstvo překvapí ještě mnohem více, když doma nepustí hosty ze Stříteže vůbec ke slovu a ve stejné sestavě jako v zápase s Březníkem,urvou úplně všechno,co se v jednom zápase urvát dá!

Ve stejný den zavítalo béčko do Římova, kde domácí mužstvo porazili 6:12. Po třech bodech získali Matěj a Adam Abrahám, Martin Semerád a Petr Jonáš bodovali 2x. Oba body ze čtyřher putovaly rovněž na naše konto. Složení dvojic: Matěj s Martinem tedy duo Semerádů a Petr s Adamem

Následující den 14.2. si připsali další své vítězství na půdě Rapotic hráči Áčka. Zápas skončil 2:16. Sestava týmu byla tentokrát opět kompletní a jako taková se svorně podílela na zisku čtyř bodů pro každého: Hanák, Horký, Dolák, Jonáš Roman. Nevyšla ovšem ani jedna čtyřhra.

 

Sedmnáctým kolem pokračovala další utkání 20.2. Áčko přivítalo doma Lukov a postaralo se o další vítězství 15:3. Místo Jirky Hanáka nastoupil Petr Jonáš, který ve dvojici s bráchou Romanem získali bodík ve čtyřhře. Zahanbit se nedala ani druhá dvojice Horký,Dolák. V jednotlivcích se Peťovi podařilo bodovat jednou, ale ostatní to vykompenzovali každý čtyřmi body.

Ve stejný den si pro remízu jelo céčko do Římova. Nejvyššího počtu dosáhl Martin Semerád, Adam Abrahám si připsal tři body a jeden bod přidal Jindra. Ten poslední získala bratrská dvojice Adam a Vašek Abrahámovi ve čtyřhře.

21.2. se doma téměř 100% zadařilo béčku proti Kralicím. Nevyšla pouze jedna čtyřhra a to dvojici Pislcajk - Jeleček. Druzí dva Matěj a Petr Jonáš bod získali. A nyní už je znalcům jasné, že všichni čtyři bodovali plným počtem.

 

V 18. kole bylo B družtvo opět velice úspěšné, když v Moravských Budějovicích 27.2. vyhráli 2:16. Tentokrát bylo složení družstva zase úplně jiné než před týdnem, avšak neméně kvalitní. Ve čtyřhrách nastoupili v párech Matěj - Adam a Martin - Petr Jonáš a obojí zvítězili. V jednotlivcích Matěj a Adam získali po čtyřech bodech o bod méně získali Martin a Petr.

V ten samý den přivítalo C družstvo doma Rokytnici a stejně jako před týdnem i tentokrát se o body se spoluhráči svorně podělili.Nejúspěšnější byl Martin Semerád, tři body přidal Adam a dva Petr Jonáš. Čtyřhra nevyšla ani jedna.

Poslední o tomto víkendu, kterému zbývalo odehrát svá utkání balo družstvo A. To jelo do Želetavy a rovněž odtud si přivezlo vítězství 5:13. Sestava tentokrát vskutku netradiční, nicméně úspěšná. Po čtyřech bodech si připsali Dolák Jan a Jonáš Roman, po dvou bodech Adam Abrahám a Petr Jonáš. Ve čtyřhře zabodovala opět bratrská dvojice Jonášů.

 

19. kolo odstartovalo smolně Béčko v Jemnici 6.3. prohrou 10:8. Po třech bodech získali Matěj a Adam Abrahám, Martin Semerád skóroval jednou a bez zisku bodů pdjížděl domů Petr Jonáš.Ctyřhra se vydařila dvojici Matěj - Martin.

Ve stejný den odehráli své zápasy i hráči C družstva, když doma přivítali Třebíč a porazili ji 13:5. O čtyři body se postarali Martin Semerád s Petrem Jonášem, slušný výsledek se podařil Jindřichu Dolákovi, který vybojoval tři body a jeden přidal Adam Abrahám. Čtyřhra se podařila pouze dvojici Adam - Petr.

7.3. zavítal A tým do Mikulovic, kde i s blížícím se koncem sezony stále předvádějí skvělé výkony s ještě lepšími výsledky a i po tomto zápase se drží v čele tabulky a už se na tom ani nic nezmění. O výsledek 5:13 se postarali hráči následovně: Horký, Dolák a Jonáš Roman po třech bodech, Matěj dva body. Všichni čtyři hráči ztratili body v zápasech s Radkem Palíkem, Matěj podlehl navíc ještě Martinu Švihálkovi. Ve čtyřhrách ovšem zabojovali obě dvě dvojice Matěj - Dolák Jan i Horký - Jonáš Roman.

 

Ve 20.kole přivítalo Áčko 13.3. doma Třebíč a zvítězilo nad ní poměrem 11:7. Plný počet bodů získal Horký, o bod méně Dolák, dva body uhrál Hanák Jiří a jeden Jonáš Roman. Ve čtyřhře bodovala dvojice Horký - Hanák.

Rovněž 13.3. odehrálo své zapasy C družstvo, které pro změnu cestovalo do Třebíče. Tam získalo stejný poměr skóre,ovšem bohužel s opačným výsledkem jako A. Tři body vyhrál Martin Semerád, dva Petr Jonáš, jeden Václav Abrahám bez bodu skončil Jindřich Dolák. Martin s Petrem získali jeden nbod ve čtyřhře.

Následující den přivítalo B družstvo doma Bochovice, nad kterými zvítězilo 12:6. Nejúspěšnějším hráčem v tento den byl Adam Abrahám se čtyřmi body, o bod méně získali Matěj a Petr Jonáš, čtvrtý hráč Vašek bodově nepřispěl. Čtyřhry ovšem byli úspěšné v podání obou dvojic.

 

20.3. porazilo C družstvo doma Stařeč 11:7 a to i přes absenci jednoho hráče.Tím pádem měl soupeř pět bodů ještě předtím, než zápasy vůbec začaly. Adam Abrahám a Martin Semerád přidali po čtyřech bodech, Jindřich Dolák pak ještě další dva. Ve čtyřhře bodovala dvojice Adam - Martin.

Tentýž den zavítalo A družstvo do Rouchovan, odkud si přivezlo další vítězství 4:14. Čtyřhra se tentokrát podařila pouze dvojici Dolák - Jonáš. Plný počet bodů získali Horký a Dolák, o bod méně Jonáš a dvěma góly přspěl Hanák.

22.3. sehrálo své předposlední utkání také družstvo B v Dukovanech, kterým podlehlo 11:7. Nejúspěšnější v tomto zápolení byli Matěj a Adam Abrahám se třemi body, Pislcajkovi se podařilo uhrát bod a bez zisku bodů odjížděl domů Martin Semerád.

 

S koncem měsíce března přišly na řadu i poslední zápasy sezóny. 27.3. je odstartovalo družstvo A doma s Hrotovicemi, které kluci porazili 16:2. Místo nejúspěšnějšího hráče Horkého zastoupil v tomto utkání Petr Jonáš, kterému se podařilo uhrát bod, ostatní hráči bodovali každý 3x a pět bodů měli jistých díky chybějícímu soupeřovu hráči. Tímto závěrečným zápasem si zajistili prvenství v tabulce I. třídy OP a společně s dalšími čtyřmi týmy čtyř okresů Vysočiny, postoupili do kvalifikace.

Následující den pokračovalo v posledních zápasech béčko. To přivítalo doma Číměř, jíž podlehlo 7:11. Nejvíce bodů získal Matěj a sice tři. Dva body přidal Petr Jonáš a jeden Lukáš Jeleček. Martin s Adamem tentokrát bez bodů. Ve čtyřhře byla úspěšná dvojice Matěj - Martin.

Prohrou zakončilo svá sezónní klání rovněž družstvo C v Rapoticích 14:4.

 

Máme tu závěr a proto nezbývá než uvést nějaké shrnutí s výsledky.

DRUŽSTVO C :

Umístění jednotlivců v první desítce tabulky:

6.místo PETR JONÁŠ  - úspěšnost 79,37 %

7.místo MARTIN SEMERÁD  - úspěšnost 79,17 %

9.místo ADAM ABRAHÁM  - úspěšnost 75,47 %

Umístění ve čtyřhrách:

7.místo ADAM ABRAHÁM , PETR JONÁŠ - 88,89%

8.místo MARTIN SEMERÁD , PETR JONÁŠ - 66,67 %

                                               OP III.

Tabulka:

 

1.

TJ Vladislav A

22

21

0

1

0

324:72

64

2.

TJ Mikulovice B

22

17

1

4

0

274:122

57

3.

SK BOB Team Třebíč B

22

16

2

4

0

240:156

56

4.

TJ Sokol Výčapy C

22

12

4

6

0

221:175

50

5.

TJ Sokol Rokytnice n/R C

22

10

5

7

0

210:186

47

6.

TJ Sokol Rapotice B

22

9

4

9

0

192:204

44

7.

SK Římov B

22

8

1

13

0

164:232

39

8.

TJ Třebíč C

22

8

1

13

0

182:214

39

9.

Sokol Stařeč B

22

7

1

14

0

164:232

37

10.

TJ Sokol Kralice nad Oslavou B

22

6

2

14

0

161:235

36

11.

TJ Sokol Březník A

22

5

2

15

0

141:255

34

12.

KST Střítež A

22

1

1

20

0

103:293

25

 


DRUŽSTVO B:

Umístění jednotlivců v první desítce tabulky :

8.místo MATĚJ SEMERÁD  - úspěšnost 79,37 %

Umístění ve čtyřhrách :

2.místo MATĚJ SEMERÁD, MARTIN SEMERÁD - 88,89%

 

 

                                                 Tabulka: OP II

 

1.

TJ Sokol Jemnice C

22

17

3

2

0

272:124

59

2.

Sokol Dukovany A

22

15

3

4

0

239:157

55

3.

SDH Číměř A

22

13

6

3

0

234:162

54

4.

TJ Sokol Výčapy B

22

14

1

7

0

243:153

51

5.

SK BOB Team Třebíč A

22

9

5

8

0

196:200

45

6.

TJ Sokol Kralice nad Oslavou A

22

8

5

9

0

188:208

43

7.

SK Římov A

22

7

6

9

0

194:202

42

8.

TJ Třebenice B

22

7

6

9

0

184:212

42

9.

SKST Bochovice A

22

7

2

13

0

179:217

38

10.

TJ Sokol Moravské Budějovice D

22

6

4

12

0

159:237

38

11.

TJ Lukov B

22

4

2

16

0

148:248

32

12.

Sokol Stařeč A

22

3

1

18

0

140:256

29

                 
 

 

DRUŽSTVO A:

Umístění jednotlivců v první desítce tabulky:

1.místo VLADIMÍR HORKÝ - úspěšnost 96,10 %

4.místo JAN DOLÁK  - úspěšnost 88,37 %

Umístění ve čtyřhrách :

1.místo HORKÝ VLADIMÍR , JONÁŠ ROMAN - 100%

4.místo HORKÝ VLADIMÍR , HANÁK JIŘÍ - 88,89 %

5.místo DOLÁK JAN , SEMERÁD MATĚJ - 85,71 %

 

Tabulka: OP I.

 

1.

TJ Sokol Výčapy A

22

21

1

0

0

297:99

65

2.

TJ Sokol Jemnice B

22

20

0

2

0

291:105

62

3.

TJ Třebíč B

22

14

4

4

0

255:141

54

4.

TJ Sokol Rouchovany B

22

14

1

7

0

245:151

51

5.

TJ Třebenice A

22

9

4

9

0

195:201

44

6.

TJ Mikulovice A

22

9

4

9

0

194:202

44

7.

TJ Lukov A

22

8

5

9

0

177:219

43

8.

TJ Sokol Náměšť n/O B

22

4

6

12

0

161:235

36

9.

TJ Sokol Hrotovice-Valeč B

22

5

3

14

0

136:260

35

10.

TJ Sokol Rokytnice n/R B

22

4

2

16

0

145:251

32

11.

TJ Sokol Rapotice A

22

3

3

16

0

140:256

31

12.

TJ Sokol Želetava

22

3

3

16

0

140:256

31

 

 

 

V sobotu 11.4.2015 se konala první kvalifikační klání ve Velkém Meziříčí.