Jdi na obsah Jdi na menu
 


pinec 2012/2013

V pátek 19.10.2012 zahájila novou sezónu stolního tenisu 2012/2013  hned tři výčapská družstva najednou.

Družstvo A, které pravidelně nastupuje ve složení Lukáš Jeleček, Roman Jonáš, Matěj Semerád a Jan Dolák, přivítalo doma celek z Náměště n.Osl. B, se kterým remízovalo 9:9. Plný počet získal Jan Dolák, tři body Jonáš Roman, jeden Matěj a ve čtyřhře se dařilo pouze dvojici Dolák - Jeleček.

a ve stejném čase se odehrávalo i utkání D mužstva ,jehož pravidelnými hráči jsou Martin Semerád , Adam Abrahám, Petr Jonáš, Jan Pecka a Ondřej Bula, které hostilo Kralice B a zvítězilo 11:7. Plný počet bodů získali Martin Semerád a Adam Abrahám, k tomu ještě bod za vítězství ve čtyřhře a 2 body přinesl Petr Jonáš. 

Naopak mužstvo C ve složení Miloslav Dvořák, Jindřich Dolák, Václav Jeleček, Václav Abrahám a Jiří Svoboda zajíždělo do Moravských Budějovic, kde podlehlo domácím 13:5. Dvořák získal 2 body, Jindrřich Dolák 1 bod, Vašík 1 bod a 1 bod ve čtyřhře vybojovali Dolák a Dvořák.

B tým nastupující ve složení Jiří Hanák ml., Petr Joura, Lubomír Pislcajk, Miloslav Dvořák, Martin Semerád a Milan Semerád zahajoval až o dva dny později v neděli 21.10. v Třebenicícch a domů si odvážel prohru 13:5. Dva body získal Jiří Hanák, po jednom Pislcajk a Joura a jeden bod ve čtyřhře dvojice Hanák - Pislcajk.

 

V dalším týdnu v pátek 26.10. jelo A mužstvo do Rouchovan, kde podlehlo domácímu B týmu 11:7. Jonáš Roman vybojoval 3 body, po dvou získali Dolák Jan a Matěj a Lukinovi se bohužel opět nedařilo. Úspěšná tentokrát nebyla ani jedna dvojice ve čtyřhře.

a C tým hostil doma Kralice B, které porazil výsledkem 11:7. Nejúspěšnějším hráčem byl Dvořák se 4 body a po dvou bodech získali Dolák Jindřich, Semerád Milan a Svoboda Jiří jeden bod Vybojovala ve čtyřhře opět dvojice Dvořák - Dolák.

o den později 27.10. doma hostilo B družstvo Rapotice A, které se radovaly z vítězství 6:12 a body si odvážely domů. Dva body získal Jiří Hanák, po jednom Joura, Pislcajk a Dvořák, čtyřhru vyhráli Joura a Dvořák.

a družstvo D navštívilo Bochovice A, kterým podlehlo 15:3. Po jednom bodu získali Jan Pecka a Adam Abrahám a ve čtyřhře zabojovala dvojice Pecka - Semerád Martin.

 

První listopadový zápas sehráli 2.11. doma Ačko s celkem Želetavy A a potřebné body zůstaly doma vítězstvím 15:3. Tentokráte se zadařilo Matějovi a Honzovi Dolákovi, kteří získali po čtyřech bodech, 3 vyhrál Roman a úspěch oslavoval i Lukáš ziskem dvou bodů. Body za čtyřhry patřily rovněž nám.

a D mužstvo, které porazilo Rapotice B 11:7. Po třech bodech získali Abrahám Adam a Jonáš Petr, kteří získali ještě bod ve čtyřhře a svorně dva body vybojovali Pecka a Semerád Martin.

B tým v ten samý den navštívil Třebíč B a přivezl vítězství 8:10, takže úspěšný páteční podvečer pro všechny tři týmy. Vítězství jsme získali v obou čtyřhrách a po třech bodech získali Hanák s Jourem, jeden bod  Semerád a Dvořák.

Neděle 4.11. už tak úspěšná nebyla, neboť C družstvo v Rokytnici n. Rok. prohrálo 13:5. Dva body si připisuje Jindřich Dolák, po jednom Dvořák a Semerád Milan a opět bod ve čtyřhře dvojice Dvořák - Dolák.

 

Další týden zahájilo jako první družstvo C, když v pátek 9.11.  doma přivítali v 17:00 Bochovice,kterým podlehli 4:14. Jedna vítězná čtyřhra dvojice Dolák Jindřich a Dvořák Miloslav,oba zmiňovaní si připisují ještě po jednom bodu a k nim ještě jeden bod přidal Jiří Svoboda.

V sobotu 10.11. se pak v místní sokolovně odehrálo derby mezi B mužstvem, které bylo v tomto utkání jako domácí, a Ačkem coby hostem. Utkání skončilo tak jak se asi předpokládalo tedy vítězstvím Áčka 6:12 i když domácí jim je jen tak dát nechtěli a bojovali, někteří z nich dávali favoritům opravdu zabrat. Za A mužstvo nejvíce bodů získal Dolák Jan, který nenašel v těchto soubojích přemožitele, 3 body vybojoval Matěj, který prohrál s Jourem a Roman jenž podlehl Hanáčkovi. Jedem bod se zadařil Lukášovi nad Pislcajkem. Čtyřhra se podařila do vítězného konce přivést pouze dvojici Jeleček - Dolák. Za B tým získali po dvou bodech tedy Joura vítězstvím nad Matějem a Lukášem, a Hanáček, který udolal Lukáše a Romana. Nad Lukášem se podařilo zabojovat i Martinovi Semerádovi a další bod do sbírky si připsala dvojice Hanák - Pislcajk ve čtyřhře výhrou nad dvojicí Matěj - Roman.

 p1210639.jpg

A družstvo: zleva Jan Dolák, Matěj Semerád, Lukáš Jeleček,                                  Roman Jonáš

p1210641.jpg

 B družstvo: zleva Miloslav Dvořák, Petr Joura, Jiří Hanák,                               Martin Semerád, Lubomír Pislcajk

 

 

p1210643.jpg

 

  Joura Petr 

     a Semerád Martin

 

 

 

 

 

                                                                         p1210645.jpg

 

             Jeleček Lukáš

                  a Dolák Jan

 

 

 

 

 

 

p1210649.jpg

 

Jeleček Lukáš, Dolák Jan

               proti

Semerád Martin, Joura

 

 

 

 

 

                                                                                     p1210650.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

p1210651.jpg

 Semerád Matěj

    a Jonáš Roman

              proti

  Hanák Jiří

      a Pislcajk Lubomír

 

 

 

                                                                                   p1210653.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

p1210654.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                    p1210657.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

p1210659.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                     p1210662.jpg

 

 

 

           Matěj Semerád

 

 

 

 

p1210663.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                      p1210668.jpg

 

 

 

                  Martin Semerád

 

 

 

 

p1210669.jpg

 

 

 

    Lukáš Jeleček

 

 

 

 

                                                                                        p1210670.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

p1210672.jpg

 

 

 

    Jiří Hanák

 

 

 

 

A posledním celkem, kterému ještě v tomto víkendu chybělo odehrát svoje zápasy bylo Déčko, jenž se vypravilo v sobotu 10.11. do Březníka. Tam zvítězilo 3:15 díky bodům za obě vyhrané čtyřhry, a hlavně bojovnosti všech aktérů neboť tři z nich - Adam Abrahám, Petr Jonáš a Martin Semerád získali po třech bodech a plným počtem přispěl Jan Pecka.

 

Další týden zahájilo družstvo C, když zajížděli ve čtvrtek 15.11. do Lukova na přeložený zápas a zde remízovali 9:9.

V pátek 16.11. pak celek D přivítal doma Valeč

V sobotu 17.11. od 15:00 hod. A družstvo přivítalo doma Mikulovice A rovněž v přeloženém utkání, které se mělo původně odehrát v pátek a vedlo se jim u nás poměrně dobře.Naši odcházeli domů s porážkou 6:12, když o body se postarali pouze Jan Dolák, který byl 100% úspěšný a dva body přidal Roman Jonáš. Neujali jsme se ani v jedné čtyřhře.

Nedělní dopoledne 18.11. patřilo celku B, který odjel odehrát utkání do Jemnice.

Ve stejný den, tedy neděle 18.11., se v místní sokolovně od 7:00 hod. konal krajský bodovák dorostu za účasti