Jdi na obsah Jdi na menu
 


nohejbalový turnaj 2014

     Po roční odmlce,kdy jsme se termínově nevešli do žádného datumu,byl letos 28.6. opět vyhlášen další z nohejbalových turnajů.Bohužel stejně jako u Výčapské 13 i tady jsme se potýkali se stejnou problematikou. Tou byla velice slabá účast, ovšem na druhou stranu s poměrně vyrovnanými výkony.

     Jak již je dobrým zvykem, několik dnů před konáním probíhalo internetové přihlašování. Zde se počet týmů zasekl na čísle čtyři.Do konečné prezentace na místě se dalo předpokládat ještě přihlášení dalších družstev, které se nakonec nekonalo a tak mezi s sebou bojovaly pouze tyto čtyři týmy.

LUKÁŠI - Lukáš Krátký, Lukáš Jeleček,Lukáš Komínek

ACS     - Jan Jonáš, Jakub Jeleček,Miloš Václavek

ZAHUMEŇÁCI - Jindřich Dolák, Zdeněk Abrahám,                          Jozef Pavlusík

PACOŠI - Matěj Semerád, Jan Dolák, Jiří Hanák

 

     Všechny čtyři týmy se nejprve utkali každý s každým ve skupině, kde se rozhodovalo o pořadí a následných soubojích v pavoukovi. Zde na čtvrtém místě skončili ACS,třetí byli LUKÁŠI,o pořadí na prvních dvou místech musel rozhodnout další set navíc, nakonec druzí skončili PACOŠI a první místo patřilo ZAHUMEŇÁKŮM.

     V pavoukovi proti sobě nastoupili ZAHUMEŇÁCI a ACS, kde zvítězili 2:1 ZAHUMĚŇÁCI a v dalším souboji LUKÁŠI porazili PACOŠE 2:0.

     A jak dopadlo finále mezi Zahumeňáky a Lukáši? Žádná změna!!!!!! Po páté v řadě patřilo prvenství opět ZAHUMEŇÁKŮM.

Pořadí: 1.ZAHUMEŇÁCI

         2.LUKÁŠI

         3.PACOŠI

         4.ACS