Jdi na obsah Jdi na menu
 


Morava Cup 2011

     Tento rok nám opět počasí nepřálo a tak i divácká účast nebyla 30.července moc valná.

     Ve 12:00 bylo fotbalové odpoledne zahájeno utkáním výčapských veteránů s veterány TJ Slovan Poviná.

Za naše barvy nastoupili: Roman Šoukal, Zdeněk Kopeček, Zdeněk Voltr, Michal Voltr, Richard Zmeškal,Petr Novák, Jaroslav Nikrmajer, Jaroslav Bartes, Petr Odstrčil,  Roman Kuchera, Tomáš Pecka, Karel Smejkal, Anton,     Milan Věžník, Karel Matoušek - brankář.

     Zápas nezačal pro naše staříky dobře, neboť hned v úvodu utkání se ujali slovenští hosté vedení,avšak potom už měli zápas ve své režii naši bojovníci. Nejprve se trefil Zmeškal. Ten samý hráč o několik minut později vstřelil druhý gól.Pak dvakrát skóroval Anton a pátou branku přidal s velkým štěstím Zdeněk Voltr. Poté následovala přihrávka z půlky na Jajdy,tento táhl míč až do šestnáctky a krásně zakončoval po zemi do levého rohu brány. Naše ovšem, vychytáním nejméně čtyř tutovek, podržel brankář.

      Po 13 té hodině již probíhalo první utkání turnaje. Los nám určil do úvodního zápasu sousední SK Slavice.   Do zápasu jsme nastupovali jako favorité a jednoznačkou výhrou 4:0 po brankách L. Jelečka, J. Dokulila, L.Kašpárka a L. Louckého jsme nasměrovali náš tým do finále. Tam nás čekal účastník okresního přeboru Znojemska z Blížkovic. který vyhrál v poměru 2:1 nad Šebkovicemi. Tým Šebkovic skončil nakonec na 3. místě, když porazil Slavice vysoko 7:2.

     Nás tedy čekalo finále, které bylo generálkou na první soutěžní zápas příští týden. V tomto utkání jsme měli poznat jak na tom budeme po herní stránce v následující sezóně okresního přeboru.Zápas se pro nás začal vyvíjet velice slibně a po dvou rychlých brankách Dokulila a Kopečka se zdálo, že by jsme na tom nemuseli být špatně. Ovšem poté jsme trošku polevili a borci z Blížkovic zápas srovnali a v druhé půli bohužel otočili v jejich prospěch na 2:3. Pohár tedy putoval do Blížkovic.

POŘADÍ: 1. Blížkovice

           2. Výčapy

           3. Šebkovice

           4. Slavice