Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mikulášská besídka 2010

     Letošní Mikulášská besídka oproti té loňské žádných výrazných změn nedoznala. Uskutečnila se 4.12. tedy den před tradičním příchodem Mikuláše a konala se tradičně v areálu Mateřské školy. Tady bylo pro děti - zejména ty zlobivé - připraveno peklo, Mikuláš s andělem čekali netrpělivě na dětičky a jejich pěvecké, hudební či recitátorské umění aby posléze jejich snažení mohli odměnit malým dárkem. Pro všechny ostatní zúčastněné bylo připraveno občerstvení - čertovská cigára, pivečko, svařáček, čajíček a spousta cukrovíčka.

    Jednu výraznou změnu letošní Mikulášká měla a tou byl starosta obce Zdeněk Voltr, který celým podvečerem a večerem provázel mluveným slovem a tohoto úkolu se zhostil na výbornou.

    Také další část programu - ohnivá show - v předešlých letech součástí besídky nebyla a bohužel se nevydařilo ani její první uvedení. I takové věci se ovšem stávají!

    Celkově se ale besídka vydařila, každý si snad přišel na své a nás potěšila opět velká účast spoluobčanů navzdory velmi mrazivému počasí.