Jdi na obsah Jdi na menu
 


DĚTSKÝ DEN 2008

 

      se konal 12. července 2008 od 13:00 hod. Z důvodu rekonstrukce hřiště byl letošní , v pořadí již čtvrtý, dětský den  přesunut na kopec k myslivecké chatě.

     I letos bylo opět připraveno několik soutěžních disciplín za jejichž

splnění byly děti odměňovány sladkostmi.

     Nechyběly ani atrakce. Nám již známý skákací hrad, jemuž konkurovala nafukovací skluzavka a trampolína.

     Pro děti byla také připravena tombola čítající 211 cen. Při příchodu dostalo každé dítě dva lístky na limonádu a mělo možnost si vzít jeden lístek na tombolu.

     Ukázky výcviku svých psů předvedli policisté a ukázkou svého vozu se pochlubil SDH Jaroměřice.

     Na pódiu u starosty obce Jiřího Jonáše mohly děti předvést své pěvecké umění. Také letos si pro účastníky připravila Pavlína Šárková z Třebíče

několik písní. Pavlína má připravený hudební doprovod a k němu potom zpívá. Takové Caraoke.

     Ze strany myslivecké společnosti byla připravena střelba na cíl a uvnitř chaty ukázky vycpanin a samorostů spojené s otázkami.

     K občerstvení bylo podáváno množství uzených cigár a klobásek

a letos navíc , díky Janě Krátké, i množství langošů.

     Bohužel tuto sobotní pohodu nám v 15 hod. pokazil celkem silný déšť, který spousty návštěvníků odlákal do svých domovů. Po chvíli déšť ustal a odpolední program mohl pokračovat.

     V 16 hod. přijela živá hudba -  pan Jaroslav Švarc a Marie Fialová , kteří nás bavili i v loňském roce a nejinak tomu bylo letos. Zábava byla opravdu báječná. Přes deštivé počasí vzniklo na kopci sedm stanů, zbytek spal buď v autech nebo v myslivecké chatě.

     Kolem 22 hod. začalo opět pršet, což nám až tak nevadilo, ale přihnala se i bouře, která s definitivní platností zábavu ukončila.

     Většině se ale spát nechtělo a tak jsme povídali, povídali a povídali až byly  02:00hod. a tak jsme se odebrali do svých příbytků.

     Ráno byl k snídani podáván čaj a buchty, koláče, bábovky či záviny. Po snídani jsme po sobě pěkně uklidili, odvezli vše potřebné a spokojeně odešli domů.