Některé výčapské ženy - maminky - se rozhodly   trošku probudit a zpestřit život v obci a tak vznikl  ,,Dámský klub". Nejvíce zapálenou aktérkou a tedy i zakladatelkou je Katka Kouřílková společně s  Martinou Dokulilovou. Dalšími členkami, které rády přiloží ruku k dílu, pomůžou radou či jsou i jinak nápomocny jsou: Dobešová Věra, Dobešová Alča, Zmeškalová Lenka, Drápelová Jitka, Pecková Mirka, Javůrková Miluše, Semerádová Eva, Šoukalová Jana, Bulová Katka, Kopečková Jana.

První akcí těchto žen, byl Výlet do Obřího akvária  v Hradci Králové a do RÁBY - Muzea perníku a pohádek, který byl čistě v kompetenci obou prvně jmenovaných.

Hledaly na internetu tak dlouho až našly tyto dva objekty. Samy pak obě možné varianty obvolaly, zajistily datum a vstupenky,zařídily autobus a další potřebné věci a zbývalo poslední. Sehnat zájemce, kteří budou mít chuť se naplánované akce zúčastnit. Akce byla plakátovaná a zájemců na celý autobus.

8.11.2008 se tady vydal plně obsazený autobus řízený panem Jaroslavem Manem směr Hradec Králové. Cestou bylo veselo i když pro někoho možná s těžkými chvilkami, ale všechno jsme zvládli bezvadně a určitě se výlet všem líbil. Díky děvčata!!!!!!