Velikonoční turnaj 2016

Letošní velikonoční turnaj se uskutečnil v takovém komorním počtu. Celých pět hráčů, Dolák Jan, Semerád Matěj, Jonáš Roman, Jonáš Petr a Hanák Jiří, se utkalo každý s každým.

Z této sestavy vyšel nejhůře Matěj, který skončil poslední s katastrofálními výsledky. Tři zápasy byly takřka jednostrannou záležitostí jeho soupeřů, pouze v zápase s Petrem hráli na pět setů. Skončil tedy s nulovým bodovým ziskem.

Díky vítězství nad Matějem a zisku tohoto jednoho bodu skončil na 4.místě Petr Jonáš. Jeho hra s ostatními soupeři byla ale přece jenom zajímavější.

No a oříšek na prvních třech místech! Honza, Roman a Jirka totiž získali každý po třech bodech. Došlo tedy k sečtení skóre ve vzájemných zápasech a konečné pořadí nakonec bylo následující:  1. místo ROMAN JONÁŠ

2. místo JAN DOLÁK

3. místo JIŘÍ HANÁK