Velikonoční turnaj 2015

Tento turnaj sehrávají už jen hráči registrovaní, takže se jedná spíše o TOP TEN a konal se 4. dubna.

Zúčastnilo se jej dvanáct hráčů, kteří byli rozděleni do dvou skupin po šesti hráčích. Čtyři nejlepší z každé skupiny poté postoupili do soubojů v pavoukovi.

SKUPINA ,,A":

1.Dolák Jan, 2.Konvalinka Petr, 3.Semerád Matěj,

4.Jonáš Petr, 5.Dvořák Milan, 6.Švihálek

SKUPINA ,,B":

1.Chvátal František, 2.Jonáš Roman, 3.Abrahám Adam, 4.Jeleček Lukáš, 5.Dolák Jindřich, 6. Navrkal Petr.

Tato skupina byla na prvních třech místech vyrovnaná. Každý hráč získal stejný počet bodů a ve dvou případech dosáhli i stejného počtu setů, rozhodnout o pořadí musely vzájemné zápasy.

V pavoukovi se proti sobě utkali Dolák Jan a Jeleček Lukáš, který prohrou s Honzem 0:3 své účinkování v turnaji ukončil.

Stejně dopadl i Matěj v souboji s Romanem Jonášem 0:3, Petra Konvalinku porazil 3:0 Adam Abrahám a Petr Jonáš zvítězil 3:2 nad Chvátalem.

Až na Jana Doláka tedy poměrně nečekané semifinále. V něm Dolák porazil Romana Jonáše 3:1 a Adam Abrahám Petra Jonáše 3:0.

V souboji o třetí místo proti sobě nastoupila bratrská dvojice Jonášových, ze které na pomyslnou bednu vystoupal Roman výhrou nad bráchem 3:0.

Finálový zápas dopadl dle očekávání, vítězstvím Doláka nad Abrahámem 3:0.

POŘADÍ: 1. Dolák Jan

2. Abrahám Adam