Vánoční turnaj 2015

Neustálé snižování se zajemců o vánoční turnaj ve stolním tenise, vedlo vedoucího tohoto oddílu k rozhodnutí uspořádat turnaj pouze v OPEN kategorii. Konal se v neděli 27. prosince 2015 od 9:00 hod. v sokolovně.

Dalo by se říci, že částečně šlo o rozhodnutí správné, neboť do kategorie dříve označované neregistrovaní, by se přihlásili dva zájemci Zdeněk a Luboš Pilátovi ( tuším z Okříšek ), jenž patří již mezi stálice našeho turnaje.

Přestože se našli pouze tři zájemci o kategorii žákovskou, tuto bych dle mého názoru nerušila.

Celkem se tedy turnaje zúčastnilo deset zájemců, kteří byli rozděleni do dvou skupin. Čtyři z každé skupiny pak postupovali do soubojů v pavoukovi. Třebaže bylo jasné, kteří hráči z každé skupiny postoupí, nezalekli se Pilátovi této výzvy a statečně s našimi hráči bojovali, jelikož pro ně bylo stěžejním zájmem si hlavně zahrát.

SKUPINA ,,A": 1.Dolák Jan, 2. Semerád Matěj, 3. Abrahám Václav, 4.Dolák Jindřich, 5. Pilát Luboš

SKUPINA ,,B": 1.Hanák Jiří, 2.Jonáš Roman, 3.Jonáš Petr, 4.Semerád Milan, 5.Pilát Zdeněk

V pavoukovi proti sobě nastoupili Dolák Jan, který porazil Semeráda Milana 3:0, Jonáš Roman zvítězil nad Abrahámem Václavem 3:0, Jonáš Petr zdolal Semeráda Matěje 3:1 a Hanákovi Jiřímu podlehl Dolák Jindřich 3:1.

V semifinálových zápasech zvítězil Dolák Jan nad Romanem 3:1 a Hanák porazil Jonáše Petra 3:2.

V posledních letech vídáme stále opakující se zápasy v bojích o třetí místo mezi bratry Jonášovými, ze kterých letos vyšel vítězně Roman 3:1.

A tuším i finále ve složení Dolák - Hanák se v minulosti už párkrát hrálo. Vítěz Dolák Jan.

POŘADÍ: 1. Dolák jan

2. Hanák Jiří