Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční turnaj 2014

     Jelikož v posledních letech bývala účast na tomto turnaji menší a kolkolem se ozývaly hlasy, že o svátcích většinou každý jede někam na návštěvu,rozhodl se Jindra ten letošní posunout na sobotu 27.12.2014. Bohužel ani tato změna nepomohla!

     V kategorii žáků soutěžilo pět kluků, kteří hráli každý s každým.

 

  Navrkal Radek Lukáš Bělaška Abrahám Sety Body Pořadí

Navrkal Petr

  3:0 3:0 3:0 3:2 12:2 4 1
Nikrmajer Radek 0:3   3:1 3:1 0:3 6:8 2 3
Nikrmajer Lukáš 0:3 1:3   3:2 0:3 4:11 1 4
Bělaška Patrik 0:3 1:3 2:3   0:3 3:12 0 5
Abrahám Václav 2:3 3:0 3:0 3:0   11:3 3 2

 

KONEČNÉ POŘADÍ:  1.místo Petr Navrkal

                               2.místo Václav Abrahám

                               3.místo Radek Nikrmajer

                               4.místo Lukáš Nikrmajer

                               5.místo Patrik Bělaška

 

     Stejně nízká byla účast v kategorii neregistrovabých, což je smutné ale ještě smutnější je,že mezi soutěžícími nebyl ani jeden Výčapák. Pět cizinců rovněž hrálo každý s každým.

 

  Brabenec Matoušek Pilát Brabcová Štenc Skóre Body Pořadí
Brabenec Tomáš   1:3 0:3 3:2 3:0 7:8 2 4
Matoušek Jan 3:1   3:0 2:3 3:0 11:4 3 1
Pilát Zdeněk 3:0 0:3   3:0 0:3 6:6 2 3
Brabcová 2:3 3_2 0:3   0:3 5:11 1 5
Štenc Hynek 0:3 0:3 3:0 3:0   6:6 2 2

 

 

     Jak vidno byla to skupina hodně vyrovnaná, tudíž o pořadí rozhodly v případě Brabence sety a mezi dalšími dvěma bylo třeba porovnat vzájemné zápasy.

V této kategorii bylo pořadí tedy následující:

1.místo Matoušek Tomáš

2.místo Štenc Hynek

3.místo Pilát Zdeněk

4.místo Brabenec Tomáš

5.místo Brabcová

 

     Do OPEN kategorie se přihlásilo 11 soutěžících, kteří byli rozděleni do dou skupin.     V jedné skupině bylo pět hráčů ve druhé šest. Z každé skupiny pak postoupili čtyři          do pavouka.

SKUPINA A:

  Dolák Jonáš Adam Dvořák Vašek Skóre Body Pořadí
Dolák Jan   3:1 3:0 3:0 3:0 12:1 4 1
Jonáš Petr 1:3   3:1 2:3 3:1 9:8 2 2
Abrahám Adam 0:3 1:3   3:1 3:0 7:7 2 3
Dvořák Milan 0:3 3:2 1:3   3:0 7:5 2 4
Abrahám Václav 0:3 1:3 0:3 0:3   1:12 0 5

 

SKUPINA B:

 

  Jonáš Semerád Dolák Štenc Navrkal Jeleček Skóre Body Pořaí
Jonáš Roman   0:3 3:0 3:0 2:3 3:2 11:8 3 3
Semerád Matěj 3:0   3:2 3:0 3:2 3:2 15:6 5 1
Dolák Jindřich 0:3 2:3   3:0 2:3 0:3 7:12 1 5
Štenc Hynek 0:3 0:3 0:3   0:3 0:3 0:15 0 6
Navrkal Petr 3:2 2:3 3:2 3:0   3:1 14:8 4 2
Jeleček Lukáš 2:3 2:3 3:0 3:0 1:3   11:9 2 4

 

     V pavoukovi proti sobě nastoupili Jan Dolák, který porazil Lukáše Jelečka 3:0,  Petr Navrkal podlehl Adamovi Abrahámovi 1:3, Petr Jonáš dal na frak bráchovi Romanovi 3:2 a Matěj zdolal Dvořáka  3:0.

     V semifinále zvítězil Jan Dolák nad Adamem 3:1 a Petr Jonáš Vyhrál nad Matějem 3:1. V boji o třetí místo byl úspěšnější Matěj a ve finále Jan Dolák.

POŘADÍ: 1.místo Jan Dolák

              2.místo Pert Jonáš

              3.místo Matěj Semerád

              4.místo Adam Abrahám      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.