Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční turnaj 2012

    V letošním roce byl zájem o vánoční turnaj ve stolním tenise poměrně velký.

    Nejprve se mezi s sebou utkali žáci,kteří byli rozděleni na mladší a starší a bojovali vždy každý s každým.

MLADŠÍ ŽÁCI: Michal Kouřílek, Václav Abrahám, David Zmeškal a Richard Zmeškal.

 

 
Kouřílek
Abrahám
Zmeškal D.
Zmeškal R.
Skóre
Body
Pořadí
Michal Kouřilek
 
0:3
0:3
0:3
0:9
0
4
Václav Abrahám
3:0
 
3:0
2:3
8:3
2
2
David Zmeškal
3:0
0:3
 
0:3
3:6
1
3
Richard Zmeškal
3:0
3:2
3:0
 
9:2
3
1

 

POŘADÍ MLADŠÍCH ŽÁKŮ:

1.místo Richard Zmeškal

2.místo Václav Abrahám

3.místo David Zmeškal

4.místo Michal Kouřílek

 

STARŠÍ ŽÁCI:

Martin Semerád, Jan pecka, Petr Jonáš, Pěnčík,

Jiří Hanák, Adam Abrahám.

 
Semerád
Pecka
Jonáš
Pěnčík
Hanák
Abrahám
Skóre
Body
Pořadí
Martin Semerád
 
3:1
0:3
3:0
0:3
1:3
7:10
2
4
Jan Pecka
1:3
 
1:3
3:0
0:3
1:3
6:12
1
5
Petr Jonáš
3:0
3:1
 
3:0
0:3
2:3
11:7
3
3
Pěnčík
0:3
0:3
0:3
 
0:3
0:3
0:15
0
6
Jiří Hanák
3:0
3:0
3:0
3:0
 
3:1
15:1
5
1
Adam Abrahám
3:1
3:1
3:2
3:0
1:3
 
13:7
4
2

KONEČNÉ POŘADÍ STARŠÍCH ŽÁKŮ:

1.místo Jiří Hanák

2.místo Adam Abrahám

3.místo Petr Jonáš

4.místo Martin Semerád

5.místo Jan Pecka

6.místo Pěnčík

 

     Dvanáct účastníků mezi neregistrovanými,tak to je rovněž velké překvapení.Jen aby to tak zůstalo. V této kategorii byli přihlášeni:

Pavel Kouřílek, Luboš Pilát, Zdeněk Pilát, Roman Šoukal, Jiří Jonáš st., Michal Svoboda, Michal Kopeček, Zdeněk Kopeček, Lukáš Krátký, Libor Kašpárek, Václav Jeleček, Tomáš Pecka.

Těchto 12 účastníků bylo rozděleno do čtyř skupin po třech hráčích.

 

SKUPINA A:

 
Kouřílek
Jeleček
Svoboda
Skóre
Body
Pořadí
Pavel Kouřilek
 
3:0
3:2
6:2
2
1
Václav Jeleček
0:3
 
0:3
0:6
0
3
Michal Svoboda
2:3
3:0
 
2:6
1
2

 

SKUPINA B:

 

 

 
Jonáš
Pilát
Kopeček
Skóre
Body
Pořadí
Jiří Jonáš
 
0:3
0:3
0:6
0
3
Luboš Pilát
3:0
 
3:2
6:2
2
1
Zdeněk Kopeček
3:0
2:3
 
5:3
1
2

SKUPINA C:

 
Pilát
Šoukal
Krátký
Skóre
Body
Pořadí
Zdeněk Pilát
 
3:0
3:0
6:0
2
1
Roman Šoukal
0:3
 
3:0
3:3
1
2
Lukáš Krátký
0:3
0:3
 
0:6
0
3

 

SKUPINA D:

 

 
Kopeček
Pecka
Kašpárek
Skóre
Body
Pořadí
Michal Kopeček
 
0:3
3:1
3:4
1
2
Tomáš Pecka
3:0
 
3:0
6:0
2
1
Libor Kašpárek
1:3
0:3
 
1:6
0
3

 

 

     Do pavouka postoupili a následně se proti sobě utkali: Pavel Kouřílek jenž podlehl      Michalu Kopečkovi 2:3, Roman Šoukal porazil Luboše Piláta 3:2,Zdeněk Pilát zvítězil nad   Zdeňkem Kopečkem 3:0 a Tomáš Pecka st. vyhrál nad Michalem Svobodem 3:1.

V semifinále dvou kačerovců Roman Šoukal porazil Michala Kopečka a Tomáš Pecka zvítězil nad Zdeňkam Pilátem 3:1.

V bojích o třetí místo podlehl Kopeček Pilátovi 3:0 a ve finále vyhrál Pecka nad Šoukalem 3:0.

POŘADÍ: 1.TOMÁŠ PECKA

        2.ROMAN ŠOUKAL

        3.ZDENĚK PILÁT

        4.MICHAL KOPEČEK

     V kategorii OPEN bylo nahlášeno 18 účastníků.Byli rozděleni do čtyř skupin. Dvě skupiny byly po čtyřech a dvě po pěti

SKUPINA A:

 

Dolák

Joura

Kopeček

Dvořák

Skóre

Body

Pořadí

Dolák Jan

 

3:1

3:0

3:0

9:1

3

1

Joura Petr

1:3

 

3:0

3:0

7:3

2

2

Kopeček

0:3

0:3

 

0:3

0:9

0

4

Dvořák

0:3

0:3

3:0

 

3:6

1

3

 SKUPINA B:

 

 

Jonáš

Abrahám

Konvalinka

Semerád

Skóre

Body

Pořadí

Jonáš Roman

 

3:0

0:3

3:0

6:3

2

2

Abrahám Adam

0:3

 

3:1

3:0

6:4

2

3

Konvalinka Petr

3:0

1:3

 

3:0

7:3

2

1

Semerád Milan

0?3

0:3

0:3

 

0:9

0

4

 

SKUPINA C: