Sokolský ples 2016

První akcí naší jednoty bývá tradičně sokolský ples, který byl zároveň poslední kulturní událostí, již měl na svých bedrech stávající výbor, potažmo starosta s místostarostou.

Během sobotního dopoledne 27. února 2016 proběhlo chystání sálu, chystání tomboly a losování výherců zakoupivších si lístky prodávané po vsi. Letos se šťastnými výherci stali:

1.cena metr dřeva  - PROCHÁZKOVÁ OLGA

2.cena rychlovarná konvice - KLOUDA LADISLAV

3.cena krmení pro psa - KOUŘÍLEK PAVEL

Do tomboly plesové se podařilo nashromáždit 249 cen, což zatím nepamatujeme a jak množsví, tak různé druhy možných výher nám udělaly radost. Samozřejmě zde byla řada cen, které by se daly označit kategorií cena útěchy a řada drobnějších produktů jak velikostně, tak cenově. Většina cen byla ale opravdu poměrně hodnotná.

K občerstvení byl podáván řízek s bramborovým salátem.

Plesovou zábavu utužovala svým vystoupením hudba EVIS, která poslední tóny a poslední sloky písně vyloudila ze svých nástrojů a hrdel ve tři hodiny ráno.

Ples navštívilo 139 platících.