Sokolský ples 2013

Hned druhý den v měsíci únoru náležel pořádání sokolského plesu s hudbou Evis, která myslím přítomné zaujala.Méně potěšující pro pořadatele byla účast s návštěvou 147 platících,což je sice číslo pěkné,ale po předešlých posledních dvou nebo tří letech je to přece jenom pokles, který mrzí!

Plesu předcházelo zvaní po vsi s prodejem lístků na tři možné ceny.Vylosováni byli tito výherci:

1.metr dřeva   -  Stuchlík Vladimír

2.rychlovarná konvice - Dobeš Miroslav

3.krmení pro psy - Zmeškal Richard

Dále bylo třeba zajistit vše potřebné k hladkému průběhu celé akce jako je občerstvení ( jídlo,pití ), zajištění obsuhy šenku a všech ostatních pořadatelských funkcí.Všem těmto pracujícím členům za jejich ochotu a obětavost děkujeme.

Nezbytná je výzdoba a příprava sálu a zajištění a realizace tomboly.Ta letos čítala 211 cen, za které se snad nemusíme stydět.Pochopitelně,že rozmanitost cen byla pestrá s velkými hodnotnými rozdíly,přesto však doufám každého potěšila.Přinejmenším ty, jenž měli štěstí při koupi lístků. Z těch hodnotnějších jmenujme např.již tradiční sele,které bylo letos netradičně neživé,4 čtvrtky prasete,tiskárnu,skříňku MP3,různé druhy nářadí pro muže a kutily,dále nejrůznější poukazy (Morava,kosmetika autobaterie Kopečný,auto na víkend,Tipa Frost ),popelnice,3l Fernet a jiné láhve s alkoholem,přes menší ceny - pracovní oděvy,termosky,pytle s krmením, čepice,trička,batohy,kšiltovky,čistící prostředky do domácnosti a pro auta,salámy,dorty,rolády a jiná sladká pokušení,knížky a spousty jiných až po ceny takříkajíc útěchy.Děkujeme tedy všem sponzorům za dodané ceny a rovněž všem aktivistům,kteří se snažili a obíhali jednotlivé podnikatele a nějakou tu výhru od nich pro nás obdrželi a mnohdy možná i vyškemrali.Je to totiž starost a ještě navíc rok od roku těžší.

Co se týče plesu samotného,tak si troufám říci,že i přes již avízovanou menší účast,byl velice vydařený a veselý,ukončený posledními písněmi skupiny Evis po třetí hodině ranní.

Takže závěrem ještě jednou děkujeme všem, kteří se o pořádání, průběh a ceny zasloužili a všem těm, kteří nás svojí účastí podpořili.

V příštím roce opět naviděnou.