Sokolský ples 2011

Na sokolský ples letos připadlo datum 12.února opět s hudbou Proměny.

Několik dnů před plesem se v obci pohybovalo několik dvojic vybavených lístky do tomboly, které v jednotlivách domácnostech lidem nabízeli ke koupi.Z celého množství prodaných lístků byli potom vylosovaní tři spoluobčané,obdrživší následující výhry:

1.cena metr dřeva     - Ladislav Matoušek

2.cena sada skleniček - Otto Král

3.cena krmení pro psi - Vlastimil Křemeček

Návštěva 174 platících byla hodně potěšující a všichni přítomní se mohli těšit na pestrou tombolu čítající 212 cen. Tou první bylo i letos živé sele, dále čtyři čtvrtky prasete, tiskárna, MP 3, nějaký ten kousek nábytku a několik menších,avšak potěšujících cen.

K občerstvení byly kromě množství alkoholických a nealko nápojů podávány řízky buď s bramborovým salátem nebo s chlebem, dále párky či jednohubky.

A co se zábavy samotné týče? Tak na tu jsou slyšet diametrálně odlišné názory. Jsou návštěvníci, kteří byli nadšení a chválou nešetřili, jak s hudbou tak s celkovým průběhem večera, pak tací jenž měli nějaké výtky a nechyběli ani hosté ,kteří byli nespokojeni. Přesto si myslím,že byla valná většina těch spokojených,což bylo znát i na veselosti zábavy během celého večera.