silvestrovský fotbálek 2017

Večer 30.12.napadlo něco málo sněhu, jenže tato idyla nevydržela dlouho. V noci začalo pršet, ráno jsme se probudili do mlhy a v takovém nečase sehráli místní nadšenci další silvestrovský fotbálek.

Celkově se na hřišti v deset hodin sešlo dvacet hráčů.

MLADÍCI: Krátký Lukáš, Jeleček Lukáš, Jeleček Jakub, Semerád Matěj, Pecka Tomáš, Kafka Richard,Kašpárek Libor, Matoušek Tomáš,Kopeček Jan

STAŘÍCI: Voltr Zdeněk, Kopeček Michal, Kouřílek Pavel, Šoukal Roman,Šoukal Marcel,Voltr Michal, Jonáš Jan, Navrátil David, Pecka Tomáš st., Pecka Jan, Beránek Lukáš

Třebaže staříci byli v početní převaze dvou hráčů,skóre otevřel za tým mladých Tomáš Matoušek. Brzy nato vsítil vyrovnávací branku Michal Voltr. Poté poslal do vedení staříky Jan Jonáš. Chvíli nato srovnal hlavou Libor Kašpárek ( Kača )a brankami Krátě a Jakuba? se mladí dostali do dvoubrankového vedení. To ovšem skorigoval Michal Kopeček na 4:3. Vedení mladých se opět podařilo navýšit díky goĺu Lukáše Jelečka ( Wajčáka ), který brzy přidal gól šestý ze situace, kdy míč vybojoval Tomáš Matoušek, zatáhl před bránu, kde viděl Wajčáka a ten bezchybně skóroval na 6:3.

Po asi pěti neproměněných tutovkách do prázdné brány Honzy Jonáše, se rozhodl jít na hrot Marcel Šoukal,ale potýkal se se stejnou neschopností umístit míč mezi tyče. Také v týmu mladých se neproměňovaly tutovky, jednu takovou nevydařenou měl na kopačkách Kráťa.

Na 6:4 snížil opět Michal Kopeček. V tomto momentě hry se všichni domluvili hrát do půl dvanácté a Zdeněk Voltr se rozhodl opustit blízkost brány a více se zapojit do hry, ale ani jemu zakončení nevycházelo. Naopak u soupeřů Kráťa navýšil vedení na 7:4.

Pak se ale staříkům začalo dařit. Nejprve snížil ranou z dálky Michal Voltr, nedlouho na to ten samý hráč přidal branku další, a staříci chytli slinu a ukončení zápasu bylo v ohrožení, neboť chtěli za každou cenu zápas srovnat. Dlouhou dobu se pak ovšem nic zásadního nestalo. Poslední slovo řekl ranou vypálenou do brány staříků před dvanáctou hodinou Kača, když pojistil vítězství mladých závěrečným gólem na 8:6.

Mezi rozhodně ,,nejkvalitnější a nejúspěšnější střelce" tohoto mače patřil Jan Jonáš.