silvestrovský fotbálek 2015

Na Silvestra klesly teploty pod nulu, navíc foukal poměrně silný , ale hlavně studený vítr, takže klimatické podmínky na něž jsme po celou letošní zimu zatím nebyli zvyklí.

Terén byl ovšem díky tomu trošku přimrzlý, tudíž se místní nadšenci scházíce se na sklonku starého roku s novým za účelem sehrání tradičního silvestrovského fotbálku, alespoň nemuseli potýkat s blátem.

Fotbalových veteránů společně s našimi aktivními hráči se sešlo celkem 26.

Utkání bylo, co do počtu branek, poměrně dlouho vyrovnané, v závěru pak chytli druhý dech staříci a zápas skončil jejich vítězstvím nad mladými 5:2. Na škodu celému mači však bylo, že se rozhodli hrát na malé branky.

Výdrž však jim upřít nelze, neboť hráli více jak hodinu a půl.

SESTAVY: zelení

Voltr Zdeněk, Voltr Michal, Kopeček Zdeněk, Kopeček Michal, Pecka Tomáš st., Pecka Jan, Chichak Ivan, Kouřílek Pavel, Navrátil Mirek a David, Bartes Jaroslav, Šoukal Roman, Nováček Ivo a kamarád Pecky.

oranžoví

Nikrmajer Vojtěch, Pecka Tomáš ml., Semerád Matěj, Jeleček Jakub, Macek Roman, Kašpárek Libor, Šimeček Josef, Kopeček Jan, Chichak Saša, Dolák Jan, Kučera Taras, Matoušek Tomáš.