Silvestrovský fotbálek se konal jak jinak než 31.12.2009 v 10:00 hod. na tréninkovém hřišti. je to k neuvěření, ale bláznů, kteří v nevlídném počasí  na konci prosince chtějí hrát fotbal se našlo dost. Přesně byla dvě dvanáctičlenná družstva.

SESTAVA:

Staříci v zeleném: Kopeček Zdeněk, Kopeček Michal, Kouřílek Pavel, Pecka Tomáš st., Semerád Milan st., Dvořáček Jaroslav, Trnka Jiří, Nováček Ivo, Kunst Jiří, Krátký Lukáš, Pavlusík Jozef, Voltr Zdeněk

Mladí v oranžovém: Šimeček Josef, Jeleček Jakub, Jeleček Lukáš, Semerád Milan ml., Macek Roman, Kašpárek Libor, Jonáš Jan, Komínek Lukáš, Pecka Tomáš ml., Pecka Jan, Machovec Jan, Loucký Libor.

Zápas začali lépe mladí, kteří se ujali vedení poměrně záhy hned dvěma góly i když měli tak trošku číselnou převahu. Příchodem Krátě se síly na hřišti vyrovnaly a začalo se snižovat i brankové vedení mladých. Ti se jen tak nedali a zelení inkasovali další branku. Za stavu 4:2 pro mladé byli staříci ve velké šanci opět na snížení. Šance to byla velká, všichni zúčastnění do ní šli dost odhodlaně, tudíž není divu, že skončila rozbitou hlavou Krátě. Ten se ovšem odmítl nechat odvézt na šití a zbytek zápasu dokoukal za čárou. Nedlouho poté opustil hřiště i Lukin s bolavým kotníkem. Celkově bylo utkání poměrně vyrovnané. Mladí byli sice stále o krok napřed, ale zelení vždy hbitě náskok snížili až na nerozhodný výsledek 7:7. Za tohoto stavu se rozhodli hrát o poslední gól. Více šancí snad bylo i na straně zelených, ale nakonec ten rozhodující gól přece jen vstřelili oranžoví.