Silvestr 2010 - popis

S odcházejícím rokem 2010 jsme se rozhodli i letos rozloučit společně s výčapskými občany,ale i s návštěvníky z nedalekého okolí.A rozhodně můžeme být s tímto krokem spokojeni. Rok od roku se zvyšuje zájem o silvestrovskou zábavu a stoupá její obliba, což pořadatele pochopitelně velice těší. Těší nás to o to víc, že zde byly zastoupeny všechny generace.

Jakkoli by se mohlo zdát,že název hudební skupiny a jejich samotná projekce by mohla být lákavou převážně pro mladé a mladší generace, přesto se zúčastnili i starší spoluobčané, což je potěšující o to víc.

Parket byl zaplněn v podstatě okamžitě po prvních tónech písně a zůstal hodně obsazen až do poslední písníčky.

Před půlnocí nás starosta sokola mikrofonem  upozornil, že ten dlouho očekávaný okamžik se kvapem blíží a je tedy čas připravit šampíčka.Dále oznámil, že po přípitku bude následovat hymna a zároveň se na chvíli uzamče šenk, aby všichni, nebo ti jenž budou mít zájem, mohli vyjít ven a kromě přípitku přivítat Nový rok i nějakou tou petardou.

Poté se pokračovalo v zábavě,která byla v plném proudu a všech 155 platících i těch později příchozívších se veselilo a bavilo plnými doušky.

Rozhodně to nevypadalo, že by tančící sdíleli stejný názor s kapelou - a to ukončení zábavy. Přesto se tomu tak asi ve 02:45 hod. stalo a chtě nechtě jsme se museli postupně rozcházet do svých domovů.