Po sezóně plné hasičských závodů a fotbalových zápasů, kterých se zúčastňovaly maminky jako doprovod a podpora svých ratolestí nebo prostě jen jako fanynky, se rozhodly tyto ženy z výčapského Dámského klubu neusnout na vavřínech a trošku rozproudit krev v žilách svých i ostatních spoluobčanů uspořádáním vzpomínkového tanečního večera v retro stylu.

Velká většina těch co 29.října 2010 přišla do místní sokolovny byla opravdu stylová, někteří - a to zejména pánové - neměli konkurenci a přípravě na tento večer se věnovali hodně  svědomitě.

Nás, jako pořádající, tento fakt nesmírně potěšil, stejně jako návštěvnost.Ta napoprvé činila 139 platících.  Přestože akce byla plakátovaná pro mladé, starší a POKROČILÉ, tak právě posledně jmenovaní se zúčastnili v hodně malé míře. Je to škoda, protože si myslím, že tento večer by byl vzpomínkovým zejména pro ně.

Ti jenž přišli snad nemají čeho litovat neboť zábava byla opravdu hodně vydařená a ohlasy na ni jsou vesměs kladné, takže se asi můžeme těšit za rok na opakování.