Retro 2012

Retro lidi celkem láká!!!!

Minulé dva ročníky byly poměrně úspěšné co se návštěvnosti i samotné zábavy týče a tak nebylo třeba se rozmýšlet nad uspořádáním další diskošky v retro stylu.

V pátek 26.10.2012 od 20:00 hod. začaly tedy místní sokolovnu zaplňovat módní hity a výstřelky z několika různých roků zároveň,čemuž vévodily pořadatelky Dámského klubu.

Ty kromě jiného měly po loňském úspěchu s Poupaty připraveno i letos vystoupení,kterému tentokráte věnovaly pečlivou přípravu,neboť si samy vyráběly a šily kostýmy.

Po 21 hodině se přítomným divákům předvedly v červených šatech , s úžasnou choreografií na písně s ruskou tématikou. Při vystoupení nám letos byli nápomocni i dva muži - Pavel a Jarda, kterým samozřejmě děkujeme za spolupráci. Vystoupení se setkalo s velice kladnými ohlasy.

A myslím, že šťastnou ruku jsme měly i při výběru DJ Martina, který byl opravdu úžasný.Svoji projekci ukončil ve 2:30 hod. a zbytek hostů, kterých v tuto ranní hodinu nebylo zrovna málo, se musel chtě nechtě odebrat do svých domovů.

K občerstvení během večera byli podáváni utopenci, jednohubky a chleba se sádlem a cibulí.

Pořadatelky těší tak velký zájem o tuto akci a tak se v příštím roce jistě opět sejdeme