Retro 2011

Po loňském a troufám si říci,že i úspěšném uspořádání Retro diskotéky,se nemohly ženy z Dámského klubu rozhodnout jinak, než-li v započaté tradici pokračovat a párty v retro stylu letos zopakovat. Vybraly si k tomu páteční státní svátek 28.10.2011.

Pořadatelky, jejich manželé i většina návštěvníků příchozivších v tento den do místní sokolovny,věnovali přípravě čas a dostavili se opravdu stylově oblečeni.Letošní vzpomínkový večer navštívilo 141 platících hostů.

K občerstvení byly podávány párky, jednohubky a utopenci a co se týče pití, tak i zde byl snad poměrně velký výběr.

Překvapením večera pak byla kulturní vložka našich žen. Překvapením byla nejen pro diváky, ale i pro samotné cvičenky, neboť jejich nácvik - kdysi spartakiádní sestavy na píseň Michala Davida Poupata - ovšem ve vlastní choreografii, sklidila nečekaný úspěch.

Tóny písní z let více či méně dávno minulých se sálem přestaly linout kolem třetí hodiny ranní a hosté se vraceli do svých domovů doufejme příjemně naladěni a s pěknými vzpomínkami do budoucna a na minulost.

Závěrem bych jménem žen chtěla poděkovat obsluze u piva a v šenku, že nás v těchto činnostech zastoupili a my se mohly společně s ostatními bavit.

DĚKUJEME !!!!!!!