Pouťový trojboj 2011

Druhý červencový víkend se nesl již po třetí ve znamení sportu a zábavy.Nejprve se během sobotního odpoledne 9. července sportovalo a posléze ve večerních hodinách tancovalo při pouťové zábavě.

Začátek pouťového trojboje byl ve 14:00 hod.,registrace probíhala o půl hodiny dříve. Zaregistrovalo se celkem sedm družstev mužů a dvě družstva žen.

NÁZVY A JMENNÉ SEZNAMY:

VOLEJÁŘI - Jiří Dobeš, Vladimír Dobeš, Jiří Bula, Michal Dobeš, Libor Kašpárek, Milan Rozsypal, Petr Vala

SOKOLÍCI - Lukáš Krátký, Lukáš Jeleček, Jan Jonáš, Jakub Jeleček, Libor Kašpárek, Roman Macek, Adam Zeibert

NIMRODI - Josef Cafourek, Zdeněk Pokorný, Vlasta Dvořáček, Jiří Svoboda, Zdeněk Dvořák, Lukáš Komínek, Jiří Hanák

VETERÁNI - Jindřich Dolák, Milan Semerád st., Jaroslav Nikrmajer, Jiří Jonáš, Tomáš Pecka st., Miroslav Dobeš, Matěj Semerád

SOPTÍCI - Vít Svoboda, Jaroslav Drapela st.+ml., Josef Javůrek st., Karel Matoušek, Lukáš Dobeš, Marek Svoboda

POVADLÝ KLACKY - Michal Svoboda, Martin Vala, Martin Kašpárek, Ondřej Dokulil, Václav Mytyska, Vojtěch Lorenc, Pavel Caha

FOFR KLACKY - Martin Abrahám, Pavel Křemeček, Lukáš Malena, Kamil Eberle, Karolína Zejdová, Petr Šárka, Jan Raška

7 SAMYC - Jana Svobodová, Petra Svobodová, Katka Kouřílková, Jitka Drápelová, Tereza Labská, Mirka Macková, Lenka Svobodová

KOPRETINY - Miluše Javůrková, Marta Dokulilová, Eva Semerádová, Mirka Pecková, Alena Dobešová, Katka Bulová, Věra Dobešová

Při nástupu starostové jednotlivých organizací seznámili závodníky s průběhem a pravidly soutěžních disciplín a popřáli hodně úspěchů při jejich plnění a zahájení soutěžních klání tím pádem mohlo započít.

Jednotlivé disciplíny všech tří organizací zůstaly po loňsku nezměněny. Souběžně tedy probíhaly v zadním traktu zahrady střelby na pevný a pohyblivý terč  a sokolská disciplína.Při střelbě měl každý závodník po dvou střelách a následoval myslivecký test, k jehož výsledku by se přihlíželo v případě rovnosti bodů u některého z družstev.

V sokolské disciplíně předváděli soutěžící své dovednosti s míčem v připraveném slalomu, který probíhal stejně jako loni. Po skončení těchto dvou disciplín došlo k jejich vyhodnocení, které průběžně prováděl Jindra Dolák a podle těchto výsledků pak vzniklo pořadí družstev pro poslední hasičskou disciplínu.

Jako první šly na startovní čáru ženy, které musely nejprve losovat, které družstvo poběží jako první, neboť SAMYCE zvítězily u myslivců a KOPRETINY u sokolů. V losování byla úspěšnější kapitánka 7 samyc, takže po přípravě základny mohl být odstartován první závod. A přesně tak, jak šly ženy po sobě v tomto závodě, tak se umístily v konečném pořadí. Po nich následovaly souboje mezi muži, kde se většině moc nedařilo a hlavním důvodem byly převážně špatně dotažené savice, které zapříčinily špatný proud vody do hadic a tím pádem poměrně dlouhé časy sestřiků.

Po skončení hasičských útoků se sečetly poslední výsledky a mohlo dojít k vyhlášení.

POŘADÍ MUŽŮ: 1.VOLEJÁŘI

2. FOFR KLACKY