Pouťová zábava 2017

Krásné sobotní odpoledne 8. července plynule přešlo do podvečera a večera a osazenstvo areálu se pozvolna začalo měnit. Děti vystřídali dospěláci, kteří se přišli pobavit na večerní pouťovou taneční zábavu.

O veselý průběh večera se postaralo seskupení MK Music Miloše a Mirky Konečných.

Překvapením večera byla návštěvnost zábavy, kdy při prodeji lístků u vstupného padl celý stovkový bloček.

Dalším překvapením byla Šárka Kravarová s manželem, která si připravila ohnivou show.     Bohužel díky mé (ne)šikovnosti, kdy jsem si zhruba tisícovku fotek z dětského dne a zábavy vymazala, není k dispozici žádná obrázková dokumentace.

Víkendový zápřah pokračoval i v neděli. Tentokrát se týkal obsluhy občerstvení v areálu v odpoledních hodinách, ale především dvou sokolíků - pokladníků, kteří se i letos oblékli do vypůjčených sokolských krojů. K Pavlovi Kouřílkovi se letos připojil Michal Kopeček. Společně s nimi a kapelou Sedláčků z Trnavy, trpěli v úmorném horku také tři dvojice mladých, kteří občanům připínali myrty.

MARTIN KRÁL a KLÁRA CHROUSTOVÁ

TOMÁŠ MATOUŠEK a MICHAELA KRÁTKÁ

JAN DOLÁK a NELA PEŠTÁLOVÁ

Poté, co obešli celou ves, což bylo někdy po čtvrté hodině, ukončili své putování v areálu MŠ. Zde se muzikanti krátce občerstvili a do 18té hodiny hráli ještě k tanci a poslechu i zde.