pinec 2018/2019

Září patří k měsíci, kdy zahajuje sezónu oddíl stolního tenisu.

První dva zápasy odehrálo družstvo A 29.9.2018. Nejprve odjeli do Humpolce, kde bohužel domácím hráčům podlehli 10:4. Tři body nahrál Jan Dolák, jeden přidal Matěj z jediného souboje, který ten den odehrál, neboťmu nebylo dobře. Roman a Petr Jonášové bodově nepřispěli.

Další zápas se konal v Havlíčkově Brodě a dopadl téměř totožně, naší prohrou 10:3. Zde byl nejúspěšnější Roman, který nahrál dva body, jeden přidal Jan Dolák. V tomto zápase se nezadařilo Jirkovi Hanákovi a Petrovi Jonášovi.

V říjnu se jako první postavili ke stolům hráči Béčka, když dvanáctého dne tohoto měsíce přivítali SK BOB Třebíč. Zápas skončil nerozhodně 9:9. Plným počtem bodoval Petr Jonáš, tři body uhrál Pislcajk a jeden přidal Vašek. Čtvrtý hráč týmu Jindra tentokrát bodově nepřispěl. Bod za výhru ve čtyřhře si připsala dvojice petr Jonáš a Lubomír Pislcajk.

Dvoukolová klání z 13. října se odehrála na domácí půdě, avšak nedopadla k naší spokojenosti. Nejprve jsme v deset hodin dopoledne přivítali hráče Pacova, kteří nás porazili 7:10. Matěj, Roman i Honza nahráli každý po dvou bodech a ten sedmý pak získali Matěj s Jirkem ve čtyřhře.

V odpoledním zápase s Chmelnou museli k Romanovi a Jirkovi nastoupit na výpomoc Petr Jonáš a Václav Abrahám za Matěje a Honzu Doláka, kteří se tou dobou snažili získat tři body v Třebelovicích ve fotbalovém utkání. Možná by zápas dopadl stejně i s jejich přítomností, možná ne, to už ale na výsledku 5:10 nic nezmění. Bojoval Roman se třemi body, jeden přidal Jirka, náhradníkům se nezadařilo.

20.října si B družstvo jelo do Bochovic pro porážku 13:5. Všem čtyřem hráčům se podařilo získat každému po jednom bodu a ten pátý vybojovala dvojice Pislcajk - Vašek Abrahám ve čtyřhře.

26.10. jsme doma přivítali Rapotice a tentokrát jsme my neumožnili soupeřům odjet domů s plným počtem bodů.Naopak výhrou 14:4 jsme se postarali o to, aby zůstaly doma. Čtyři body získali Petr Jonáš a Vašek Abrahám, tři přidal Pislcajk a na bodovém zisku se se dvěma body podílel i Jindřich Dolák. Ve čtyřhře bodovala dvojice Pislcajk - Jonáš.

Poslední říjnové zápasy patřily družstvu A, když 27.10. nejprve jeli do Třebíče, kde se nám podařilo získat letošní první body, bohužel zatím pouze za remízu 9:9. Nejúspěšnějším hráčem byl Jonáš Roman se třemi body, Dolák s Hanákem nehráli každý dva body a Matěj přidal bod jeden. Ve čtyřhře byla bodove úspěšná dvojice Matěj - Jirka.

V odpoledních hodinách nás čekaly souboje v Jemnici, kde jsme pokračovali v nastoleném trendu a domů si vezeme další prohru 10:3. O tyto tři body se postarali Dolák, Jonáš a Hanák.