pinec 2018/2019

Září patří k měsíci, kdy zahajuje sezónu oddíl stolního tenisu.

První dva zápasy odehrálo družstvo A 29.9.2018. Nejprve odjeli do Humpolce, kde bohužel domácím hráčům podlehli 10:4. Tři body nahrál Jan Dolák, jeden přidal Matěj z jediného souboje, který ten den odehrál, neboťmu nebylo dobře. Roman a Petr Jonášové bodově nepřispěli.

Další zápas se konal v Havlíčkově Brodě a dopadl téměř totožně, naší prohrou 10:3. Zde byl nejúspěšnější Roman, který nahrál dva body, jeden přidal Jan Dolák. V tomto zápase se nezadařilo Jirkovi Hanákovi a Petrovi Jonášovi.

Dvoukolová klání z 13. října se odehrála na domácí půdě, avšak nedopadla k naší spokojenosti. Nejprve jsme v deset hodin dopoledne přivítali hráče Pacova, kteří nás porazili 7:10. Matěj, Roman i Honza nahráli každý po dvou bodech a ten sedmý pak získali Matěj s Jirkem ve čtyřhře.

V odpoledním zápase s Chmelnou museli k Romanovi a Jirkovi nastoupit na výpomoc Petr Jonáš a Václav Abrahám za Matěje a Honzu Doláka, kteří se tou dobou snažili získat tři body v Třebelovicích ve fotbalovém utkání. Možná by zápas dopadl stejně i s jejich přítomností, možná ne, to už ale na výsledku 5:10 nic nezmění. Bojoval Roman se třemi body, jeden přidal Jirka, náhradníkům se nezadařilo.