Jdi na obsah Jdi na menu
 


pinec 2017/2018

Další sezóna stolního tenisu nastolila svoji vládu.

O slovo se letos přihlásila už v polovině září.

Jako první se slova ujali hráči Krajského přeboru 15.9.2017 zápasem s Hrotovicemi. A vstup do sezony se vydařil. Zvítězili 10:3. Po třech bodech nahráli Jiří Hanák a Jan Dolák, dva body získal Matěj Semerád a jeden přidal Roman Jonáš. Poslední bod do desítky získala dvojice Matěj - Jirka ve čtyřhře.

Další dvoukolové zápasy odehrané 30. 9. v místní sokolovně dopadly jako černá a bílá. V prvním poledním klání jsme utrpěli drtivou porážku, když jeden jediný bod získal Jan Dolák - 1:10

V podvečerních hodinách se situace v podstatě otočila, jen soupeř nahrál body dva. Zde byl nejúspěšnější Jan Dolák se třemi body, po dvou bodech získali Matěj a Jirka Hanák a jedním bodem přispěl Roman Jonáš. Úspěšné byly obě dvojice ve čtyřhrách.

13. října započalo se svými soutěžními koly i družstvo B, hrající ve druhé třídě OP. V místní sokolovně přivítalo tým Starče, který naši porazili 11:7. Martin Semerád a Lubomír Pislcajk nahráli oba po třech bodech, po dvou bodech přidali Petr Jonáš a Václav Abrahám. Jeden bod získala dvojice Pislcajk - Abrahám.

Čtvrté a páté kolo družstva A se odehrálo 14. října a obě kola skončila pro náš oddíl šťastně. Nejprve jeli do Pelhřimova, kde v poledne sehráli své zápasy. Ty skončily vítězstvím našeho týmu 10:2. Po třech bodech získali Dolák Jan a Hanák Jiří, po jednom bodu přidali Matěj a Roman Jonáš. Plus body za obě vítězné čtyřhry.

K odpoledním soubojům se kluci přesunuli do Třeště, kde domácí oddíl porazili 10:6. Zde ve čtyřhře uspěla dvojice Matěj a Jirka.                     V jednotlivcích bodoval plným počtem Jiří Hanák,  o bod méně získal Jan Dolák a po bodu přidali Matěj s Romanem.

Další domácí zápas družstva B se konal 20.10. I tentokrát skončil výhrou našeho týmu nad družstvem Rokytnice skórem 15:3. V tomto klání nastoupil Jindřich Dolák, který vybojoval dva body, tři získal Martin Semerád a plným počtem bodovali Petr Jonáš a Vašek  Abrahám. Úspěšné byly obě dvojice ve čtyřhrách Petr - Martin a Vašek - Jindra.

V dalším týdnu pokračovalo opět družstvo B vítězstvím na domácí půdě 27.10. nad Třebenicemi 11:7. Také v tomto zápase nastoupil Jindřich Dolák na místo stabilněji hrajícího Vaška,ale zabodovat se mu tentokrát nepodařilo. Dvěma body přispěl Petr, tři body uhrál Pislcajk a plným počtem bodoval Martin. Další dva body si připsali hráči za vítězné čtyřhry, které odehráli ve dvojicích Pislcak - Jindra a Petr - Martin.

Následující den 28.10. sehrálo své další dvě kola i družstvo Áčka, které bylo nuceno pozvat své soupeře ze Žďáru a následně v podvečerních hodinách z Nových Dvorů do herny v Mikulovicích. Oba zápasy skončili vítězstvím našeho týmu. Nejprve porazili Žďár 10:6, kde plým počtem bodoval Jiří Hanák, dva body přidal Roman a po bodu Matěj s Honzem.Úspěšné byly i obě čtyřhry ve složení Jirka - Matěj a Honza - Roman.

Druhý zápas nad Novými Dvory skončil výhrou našich kluků 10:7. Zde pro změnu neuspěla ve čtyřhře ani jedna dvojice a v jednotlivcích nahráli po třech bodech Matěj s Honzem a po dvou bodech přidali Jirka s Romanem.

3.11. sehrálo Béčko svůj čtvrtý zápas letošní sezóny, po čtvrté za sebou na domácí půdě a po čtvrté zakončený vítězstvím. Porazilo Kralice skoŕem 12:6. Čtyři body uhrál Petr, tři získal Martin, dvěma bodoval Vašek a jeden přidal Jindra. Ve čtyřhrách byly úspěšné obě dvojice ve složení Petr - Martin a Vašek - Jindra.

V dalším týdnu 10.11. však přišla první porážka. Naše družstvo zajíždělo do Číměře, kde domácím hráčům podlehlo 11:7. Nutno ovšem podotknout, že jsme hráli pouze ve třech. Petr nahrál tři body, Vašek dva a Pislcajk jeden. Jeden bod získala dvojice Petr - Pisl. ve čtyřhře.

11. listopadu, na Svatého Martina, sehrálo své další dvě kola družstvo A. Zápasy se měly odehrát v místní sokolovně, ale jelikož tato byla obsazena vystoupením pro důchodce, hrálo se v Mikulovicích. Dopolední zápas skončil pro naše prohrou 6:10. Nedařilo se Petrovi Jonášovi, který nastoupil na místo Jirky, ostatní tři svorně nahráli po dvou bodech.

Odpoledne naši zvítězili na Havl. Brodem 10:4, ale soupeř byl v oslabení. Jan Dolák uhrál dva body, Matěj, Roman a Petr získali po jednom bodu. Úspěšné byly i obě dvojice ve čtyřhrách Matěj - Honza a bratři Jonášové.

Ve státní svátek 17.11. sehrálo další utkání Béčko, které přivítalo BOB TEAM Třebíč a zvítězilo 11:7. Plným počtem bodoval Petr, tři body nahrál Martin, dva Pislcajk a jeden Vašek. Ve čtyřhře vyhrála dvojice Martin - Petr.

Poslední listopadová klání sehrálo družstvo A 25.11. Nejprve zajížděli kluci do Třeště, kde domácí hráče porazili 4:10. Třemi body k tomuto vítězství přispěli Honza s Jirkem, dva body získal Roman a jednem přidal Matěj. Matěj s Jirkem pak patřili k dvojici, která sklidila body ve čtyřhře.

Také v odpoledním zápase v Pelhřimově vyloupili domácí hráče výhrou 8:10. I zde třemi body přispěli Honza s Jirkem, bodové pozice si vyměnili Matěj -2 a Roman - 1.

Hned první prosincový den pokračovali ve svých soubojích hráči Béčka, když přivítali doma tým Moravských Budějovic. Hosté ovšem vítězství zvrátili na svoji stranu se skórem 7:11. Tři body získal Petr, dva martin, jeden Vašek a náhradník Adam Abrahám bohužel body nezískal. Ve čtyřhře bodovala dvojice Petr - Martin.

Další zápas sehrálo Béčko 8.12. v Lukově a bohužel pro naše opět nedopadl dobře, neboť hosté zvítězili 11:7. Ale je pravdou, že naši hráli v početním oslabení a tím pádem protihráči získali body bez soubojů. Tři body nahrál Petr Jonáš, dva Martin Semerád a jeden Vašek. Ve čtyřhře byla úspěšná dvojice Petr-  Martin.

První a zároveň poslední prosincový domácí zápas Áčka na domácí půdě se konal 9.12., kdy naši přivítali Hrotovice a zvítězili nad nimi skórem 10:7. Tři body nahrál Dolák, po dvou bodech Matěj a Jirka. Roman přidal bod. Úspěšné byly obě dvojice ve čtyřhrách.

Úplně poslední zápas roku 2017 sehrálo družstvo B, které přivítalo doma Bochovice, nad kterými zvítězili 12:6. Plným počtem bodoval Adam Abrahám, Po třech bodech nahráli Petr a Martin a jedním přispěl Vašek. Úspěšná dvojice ve čtyřhře byla opět ve složení Petr - Martin.

Také v novém roce začalo se svými tenisovými souboji nejprve družstvo B, které 5.1.2018 zajíždělo do Římova. Přestože se k hostům dopravili pouze ve tříčlenné posádce, podařilo se jim domácí tým porazit 6:12. Petr Jonáš a Martin Semerád bodovali plným počtem a třetí z týmu - Vašek - nahrál body tři. Ve čtyřhře byla úspěšná dvojice Petr - Martin.

13.ledna Béčko podlehlo ve Starči domácím hráčům 10:8. Nejvíce bodů nahrál Petr a sice tři, dva body uhrál Pislcajk, jeden přidal Vašek. Čtvrtému z týmu Martinovi se tentokrát nedařilo a zůstal bez bodů. Jeden ale přece získal společně s Petrem ve vítězné čtyřhře. Ú spěšná byla i druhá dvojice Pislcajk - Vašek.

Také Á družstvo 13. ledna sehrálo svá další dvě kola v Krajském přeboru. Nejprve odjeli do Pacova, kde zvítězili 7:10. Plný počet bodů nahrál Dolák, tři přidal Matěj, dva Roman a jeden Petr Jonáš.

Poté se přesunuli do Světlé n/Sázavou,kde s místními hráči remízovali 9:9. V tomto souboji získali po třech bodech Honza a Roman, Matěj a Petr přidali každý po bodu. Ve čtyřhře byla úspěná dvojice Honza - Matěj.

Od poloviny ledna se obě naše družstva dostala ke slovu až 27.1. Béčko navštívilo Rokytnici, kde utrpělo porážku 14:4. Dva body získal Petr, jeden přidal Vašek, zbývající dva hráči  Martin a Pislcajk bohužel zřejmě neměli svůj den a bodově nepřispěli. Ve čtyřhře se zadařilo dvojici Pert - Martin.

Oproti tomu Áčko jelo v ten samý den na vítězné vlně. V dopoledních hodinách přivítalo Pelhřimov, který porazilo10:6. Dolák a Hanák získali každý po třech bodech, dva body nahrál Roman a jeden Matěj. Vítěuství ve čtyřhře si připisuje dvojice Roman - Honza.

Také v podvečerním utkání s Třeští naši zvítězili 10:2. Jan Dolák i zde zůstal na svých třech bodech. K němu se tentokrát se stejným počtem přidal Roman, Matěj nahrál body dva a Jirka bod jeden. V tomto zápase byly úspěšné obě naše dvojice ve čtyřhrách ve složení Roman - Honza a Matěj - Jiří.

Po dvou zaškobrtnutí v posledních zápasech přišla opět výhra, pro kterou si družstvo Béčka jelo 2.února do Třebenic, kde porazilo domácí hráče 8:10. Po třech bodech zde nahráli Petr a Martn, dva body získal Pislcajk a jeden Vašek. ve čtyřhře byla úspěšná pouze jedna dvojice ve složení Pert - Martin.

V 15. kole 11.2. přidalo Béčko další vítězství v Kralicích skórem 8:10. Plným počtem bodoval Pislcajk, tři body získal Martin Semerád a po jednom bodu přidali Petr Jonáš a Vašek Abrahám. Desátý bod za vítěznou čtyřhru náleží dvojici Petr - Martin.

O týden později 16.2. jsme bohužel na domácí půdě podlehli hostům z Číměře 8:10. Tady byl nejúspěšnějším hráčem Vašek se třemi body, Petr s Martinem nahráli po dvou bodech a Pislcajk přidal bod jeden.

Neštěstí ve hře s našim Béčkem doputovalo i do následujícího zápasu, který se odehrál 23.února v Třebíči s týmem BOB TEAM, v němž jsme utrpěli porážku 14:4. O body se v podstatě postaral pouze Petr, který uhrál tři body, ostatní zúčastnění Martin, Adam a Vašek bodově nepřispěli. Pouze Martin společně s Petrem, kteří přidali bod za vítězství ve čtyřhře.

24.února nastoupilo ke stolům i Áčko. Nejprve si jeli pro výhru do Žďáru 7:10. Po třech bodech získali Dolák s Hanákem, dva body nahrál Roman a jeden přidal Matěj. Ve čtyřhře byla úspěšná pouze dvojice Honza - Roman.

Odpolední zápas v Nových Dvorech dopadl opačne, tzn.,že jsme jej prohráli skoŕem 10:6. Tři body nahrál Dolák, po jednom Roman s Matějem a Jirkovi se tentokrát nedařilo. Ve čtyřhře bodovala stejná dvojice jako dopoledne Honza - Roman.