Nohejbalový turnaj 2011

IV. ročník nohejbalového turnaje se konal 25.června 2011 za stejných podmínek a pravidel jako v letech předešlých, doprovázený chladnějším počasím kde se střídaly občasné deštivé přeháňky s chvílemi hřejivými slunečními paprsky.

Účast soutěžících byla ovšem letos nejslabší za celou dobu konání turnajů. Elektronickou formou se přihlásilo 7 družstev, na místě jsme pak byli vděčni i za družstvo z Mikulovic.

Celkem tedy  8 týmů bylo rozděleno do dvou skupin po čtyřech. Z každé skupiny postupovaly dvě družstva do semifinálových soubojů. Nutno ovšem podotknout, že postup ze skupiny A byl hodně vyrovnaný. Bodově se rozhodnout nedalo, neboť tři týmy měly po čtyřech bodech, na řadu tedy přišly vzájemné zápasy.

A z těch nejhůře vyšli Sokolíci, přestože stejně jako v loni, předváděli nádherné výkony a postup by si opravdu zasloužili.

NEJPRVE TEDY SEZNAM DRUŽSTEV:

MOCNÍ KAČEŘI - Kopeček Michal, Kopeček Zdeněk,Šoukal R.

ZAHUMEŇÁCI - Dolák Jindřich, Pavlusík J., Abrahám Zdeněk

ACS - Jonáš Jan, Macek Roman, Jeleček Jakub

KOMEŤÁCI - Semerád Mil.st., Bartes Jar. ml.,Nikrmajer Jar.

NO NAME - Krátký Lukáš, Jaroš, Vaníček

SOKOLÍCI - Dolák Jan, Hanák Jiří, Dolák Luboš

VOLTR TEAM - Voltrová Lucie, Voltr Zdeněk, Milota

KLUCI - Pokorný Tomáš, Palík, Krist

Losováním se jednotlivá družstva ocitla v následujících skupinách:

Skupina ,,A"

SOKOLÍCI
VOLTR TEAM
ZAHUMEŇÁCI ACS Skóre
VZ Body Pořadí
SOKOLÍCI

0:2 2:1 4:3 2:3 4 3
VOLTR TEAM
0:2   0:2 0:2 0:6   0 4
ZAHUMEŇÁCI
2:0 2:0   1:2 5:2 3:2 4 1
ACS 1:2 2:0 2:1   5:3 3:3 4 2

Skupina ,,B"

KOMEŤÁCI NO NAME MOCNÍ KAČEŘI KLUCI Skóre Body Pořadí
KOMEŤÁCI   2:1 2:1 0:2 4:4 4 2
NO NAME 1:2   2:1 0:2 3:5 2 3
MOCNÍ KAČEŘI 1:2 1:2   1:2 3:6 0 4
KLUCI 2:0 2:0 2:1   6:1 6 1

Ze skupiny ,,A" tedy postoupili po dlouhých propočtech z prvního místa ZAHUMEŇÁCI jenž se ze skupiny ,,B" utkali s KOMEŤÁKY a vítězstvím 2:0 se do finále probojovali ZAHUMEŇÁCI.

Druhou dvojici tvořili ACS a KLUCI kde výhrou 2:1 postoupili KLUCI.

V bojích o třetí místo se tedy utkali ACS s KOMEŤÁKY a v tomto  duelu fanoušků fotbalových klubů podlehli Komeťáci Sparťanům 2:0.

Ve finále se po třetí za sebou ocitli opět ZAHUMEŇÁCI  a proti nim se postavili KLUCI. Ale ani jim se nepodařilo toto družstvo pokořit a tak ZAHUMEŇÁCI stanuli opět na stupních vítězů.

Umístění: 1. místo ZAHUMEŇÁCI

2. místo KLUCI

3. místo ACS

4. místo KOMEŤÁCI

Oslava zvítězivšího družstva byla letos opravdu bujará a nechybělo mnoho a protáhla by se až do následujícího dne s tím, že po ukončení turnaje stihli navštívit i sousední vesnici a rovněž tam se podělit o své tři roky po sobě jdoucí úspěchy.