Jdi na obsah Jdi na menu
 


   Poslední sobota v měsíci červnu se již tradičně připisuje pořádání nohejbalového turnaje. Ten letošní měl šíslo III. a konal se 26.6.2010.Stejně jako v letech předešlých se zájemci mohli přihlašovat několik dní předem prostřednictvím internetových stránek, kde zároveň získali všechny potřebné informace.

   Letošní počet družstev oproti loňsku nepatrně klesl, ale i tak byla účast hojná a optimální.

CELKEM 13 DRUŽSTEV NASTOUPILO V TOMTO SLOŽENÍ A S NÁSLEDUJÍCÍM NÁZVEM:

 

MOCNÍ KAČEŘI - Kopeček Z.,Kopeček M.,Šoukal R.

ZAHUMEŇÁCI - Abrahám Z.,Dolák Jin.,Pavlusík

HOLKY - Lorencová E.,Voltrová L.,Kašpárková N.

NO NAME - Machovec J,.Krátký L.,Jaroš David

NOVOKO - Novák P.,Voltr Zd.,Komínek Lukáš

VAGÓNKA - Dobeš M.,Kouřílek P.,Nikrmajer Jar.

PECI TEAM - Pecka T.st.,PECKA T.ml.,PECKA J.

ACS - Jonáš Jan, Jeleček Jakub, Macek Roman

VÝČAPÁCI - Jonáš Petr,Juřica Tomáš, Juřica P.

BLÁZNI - Jeleček Milan,Jeleček Pavel,Nahodil

PROFESIONÁLOVÉ - Jeleček L.,Král M.,Kašpárek L

ELITA - Dokulil J.,Kratochvíl T.,Semerád M.ml.

DIVOŠI - Hanák Jiří,Dolák Jan,Abrahám Adam

 Těchto 13 družstev bylo rozděleno do tří skupin po třech a jednu skupinu obsadily čtyři družstva.

 

   Název Novoko Holky
 Peci team
Vagónka
skóre
body
pořadí
 1 Novoko
   2:0 2:0
2:0
 6:0 6
1
 2  Holky  0:2    0:2  0:2  0:6 0
4
 3  Peci team
 0:2 2:0
   1:1 3:3
3
2
 13  Vagónka  0:2 2:0
1:1
   3:3  3  3

 

 Jelikož v této skupině došlo ke shodě s PECI TEAMEM a VAGÓNKOU, musel rozhodnout rozstřel z něhož vyšli jako vítězové a postupující do pavouka PECI TEAM.


   Název  Blázni No name
Profesionálové
skóre body
pořadí
 
 4  Blázni    0:2 0:2
 0:4 0
 3  
 5  No name  2:0    2:0  4:0 4
1
 
 6  Profesionálové  2:0  0:2    2:2 2
 2  

 

 

 

 Název

Divoši
Zahumeňáci
Elita
skóre
body
pořadí
 7  Divoši    0:2  2:0  2:2 2
2
 8  Zahumeňáci  2:0    2:0  4:0 4
1
 9  Elita  0:2  0:2    0:4 0
3

 

 

   Název  Mocní kačeři
ACS
Výčapáci
skóre
body
pořadí
 10  Mocní kačeři
  0:2
2:0
 2:2  2  2
 11  ACS  2:0    2:0  4:0  4  1
 12  Výčapáci  0:2 0:2
   0:4 0
3

 

 Z každé skupiny postoupila první dvě družstva do pavouka, kde se dále utkala následujícím způsobem:

NOVOKO a MOCNÍ KAČEŘI - 0:2

DIVOŠI a NO NAME      - 0:2

ZAHUMEŃÁCI a PROFESIONÁLOVÉ - 2:0

PECI TEAM a ACS       - 0:2

 

Další souboje probíhaly mezi 

MOCNÝMI KAČERY a NO NAME, kde zvítězili hráči týmu NO Name

ZAHUMEŃÁKY a ACS, vítězem se stali Zahumeňáci

Z toho vyplývá, že v souboji o třetí místo se utkali MOCNÍ KAČEŘI s ACS, kde po vyrovnaném utkání zvítězili Mocní kačeři 2:1.

A do finále se letos po druhé probojovali ZAHUMEŇÁCI s družstvem NO NAME a své loňské vítězství obhájili, i když i tento finálový zápas byl hodně vyrovnaný.

Nelze opomenout, že velkým překvapením se vzrušujícími souboji byli nejmladší účastníci pod názvem DIVOŠI, kteří předváděli nádherné výkony,bojovali jako lvi a s nimiž i loňští vítězové měli plné nohy práce a vítězství nad nimi dotahovali doslova na poslední chvíli.

POŘADÍ:

1.místo ZAHUMEŇÁCI

2.místo NO NAME

3.místo MOCNÍ KAČEŘI

4.místo ACS

 

Ani letos nechybělo po ukončení turnaje posezení na místě konání, kde mimo jiného byla k občerstvení podávána uzená cigára a tekl pěnivý mok.Docházelo ke vzájemnému štengrování mezi vítězi a ostatními protihráči, které ovšem ustalo s posledním vytočeným pivem. Tak jsme po sobě uklidili a odebrali se do svých domovů aby někteří z nás večer ještě pokračovali na taneční zábavě na kopci se skupinou REFLEXY. Jelikož si Jindra nestihl udělat špičku, museli jsme jej na zábavě letos oželet.Tak snad přiště!!!!