Morava cup 2018

Konal se v sobotu 28.července od 13:30, prvním zápasem našeho družstva proti němuž se postavil tým Šebkovic.

Utkání jsme lépe zahájili my, když se jako první,a jak se později ukázalo také poslední, trefil Matěj Semerád. Zápas jsme prohráli 1:2 a očekával nás souboj o třetí místo.

Náš soupeř byl znám po dalších sedmdesáti minutách z utkání Blatnice a Lipníka. Ten měl soupeře za stavu 2:0 na lopatkách, nakonec však do finále postoupila Blatnice. V druhé půli se jí totiž podařilo stav srovnat na 2:2 a na řadu přišly penalty, kde se jako lepší střelci ukázali právě blatničtí.

Po přestávce jsme na hřiště nastoupili my s Lipníkem v boji o třetí místo. Také v tomto zápase se stav vyvíjel podobně. Za stavu 3:1, kdy dal gól hlavou Roman Macek a do vedení nás pak dvěma góly poslal Matěj, jsme se pomalu a jistě cítili jako vítězové tohoto klání. Pak přišla rychlá sprcha, ze které jsme se už neprobrali. Ve 49 minutě se nám sice podařilo strhnout vedení na svoji stranu brankou Libora Kašpárka,ale pak jsme nechali soupeře srovnat. Ten svoji touhu po třetí příčce, napříč tomu že dohrával v deseti, stvrdil pátou brankou. Oba poslední góly se Lipníku podařilo vstřelit během 11 minut.

Po loňském vítězství jsme letos spadli na opačný konec.

Ve finále se spolu utkali Blatnice a Šebkovice. Výhrou 4:1 si vítězství v turnaji připsali Šebkovice.

Během celého dne bylo možno si zakoupit uzenou cigáru a hamburgery. Samozřejmě nechybělo ani občerstvení tekuté.

Počasí bylo slunečné, až moc teplé. Během zápasu o třetí místo sice přišla mírná sprška, ale pořád bylo parno.

Po skončení turnaje došlo k vyhlášení vítězů a předání pohárů. Nejlepším gólmanem byl vyhlášen šebkovický Kuba a nejlepším střelcem se stal Matěj Semerád.

Pořadí: 1. ŠEBKOVICE

2. BLATNICE

3. LIPNÍK

4. VÝČAPY

Slavit tentokrát nebylo co, a tak se patrně večer, při reprodukované hudbě, pilo a tančilo na žal. Všichni si to však užívali.