Morava cup 2017

17.ročník tohoto tradičního turnaje se uskutečnil 29. července 2017.

Jako první nastoupili na hřiště ve 13:30 naši hráči s týmem Chvalovic.

Zápas to byl zcela jednostranný, naprosto jednoznačný, podtržený vysokým gólovým skórem a jasným vítězstvím pro naše kluky.

Sedm hráčů z celkového počtu v družstvu se v tomto zápase prosadilo střelecky. Výhra 10:1 mluví za vše. Po dvou brankách nastříleli Tomáš Matoušek, Vojta Nikrmajer, David Matoušek, Jan Kopeček a výsledek navýšili ještě Matěj Semerád, Taras Kuchera a Martin Semerád.

VÝČAPY - CHVALOVICE 10:1

Druhý zápas spolu sehráli Šebkovice s Blatnicí, která zvítězila 3:1 a stala se našim soupeřem pro finále.

ŠEBKOVICE - BLATNICE 1:3

O třetí místo spolu bojovaly Šebkovice s Chvalovicemi, ale ani tentokrát si hosté ze znojemska nenapravili reputaci a podlehli Šebkovicím.

ŠEBKOVICE - CHVALOVICE 6:2

Finále bylo krásné s ještě krásnějším koncem. O výhru 5:0 nad Blatnicí se třemi brankami postaral Martin Semerád a po jedné přidal Matěj Semerád a Tomáš Matoušek.

VÝČAPY - BLATNICE 5:0

Po skončení zápasu došlo k vyhlášení výsledků a předání pohárů.

Titul nejlepšího hráče si za čtyři vstřelené góly odnesl Martin Semerád a nejlepším brankářem byl vyhlášen Lukáš Krátký.

Jak u nás bývá dobrým zvykem, tak následně celé družstvo i s trenérem skončilo v Sádce. Jakmile se pak všichni vysprchovali v čisté vodě a navoněli, mohli se plnou parou vrhnout do oslav. A VRHLI SE !!!!

Zábava s pomocí MK Music byla bouřlivá a všichni si užívali.

Po celý den bylo nádherné, slunečné a horké počasí, umocněné vítězstvím v turnaji. Navíc se diváci mohli kochat pohledem na čápy slunící se nedaleko hřiště.