Spolek hráčů mariáše byl založen na jaře letošního roku,tedy r. 2008.

Jeho členové: BARTES JAROSLAV st.,KOŽNAR MILOŠ, ROZSYPAL KAREL,ABRAHÁM LEOPOLD,MACHOVEC ANTONÍN, MALENA ANTONÍN, JELEČEK MILAN, JELEČEK PAVEL, ROZSYPAL MILAN st., ing. DOBEŠ JIŘÍ, BULA FRANTIŠEK, HEKRLA JAROSLAV

Členové se schází 2x týdně ( pátek, neděle ) v místním hostinci.

Za sebou mají prozatím turnaj v Loukovicích, kde nejlepší místo z výčapských hráčů jako jednotlivec obsadil JELEČEK PAVEL, který skončil na 4. místě. V družstvech už tak úspěšní nebyli neboť sestava HEKRLA, BARTES a JELEČEK MILAN obsadila předposlední místo.

Další turnaj byl uspořádán na domácí půdě. Konal se 12.10.2008 v restauraci Morava v době od 9:00 do 13:00 hod.

Pořadí jednotlivců: 1. místo Němec Petr - TEDOM

2. místo Hekrla Jaroslav - VÝČAPY

3. místo Odstrčil Radek

4. místo Kožnar Miloš - VÝČAPY

5. místo Bartes Jaroslav - VÝČAPY

Jako je patrno z výsledků v tomto turnaji si tým hrající za sokol Výčapy vedl velice dobře a stejně výborného výsledku dosáhli i v družstvech. 1. místo TEDOM

2. místo VÝČAPY

3. místo JAROMĚŘICE

4. místo LOUKOVICE

Také následující turnaj se odehrál ve Výčapech,ovšem tentokrát pod patronací fi.TEDOM 9.11.2008 v restauraci Morava od 9:00-13:00.

Za náš klub se zúčastnili hráči: MACHOVEC ANTONÍN,BARTES JAROSLAV,ing.DOBEŠ JIŘÍ,ABRAHÁM ZDENĚK, HEKRLA JAROSLAV, MALENA ANTONÍN.

Rovněž tentokrát se nám podařilo získat pohárová místa. Jelikož poháry se dostávají až do šestého místa,tak v jednotlivcích jej vybojoval ABRAHÁM ZDENĚK za 4. místo a druhý získalo družstvo za třetí příčku.

Konečné pořadí družstev vypadalo následovně:

1. místo JAROMĚŘICE

2. místo TEDOM

3. místo VÝČAPY,,A"  -  Abrahám, Bartes, Hekrla

4. místo VÝČAPY,,B"   -  Machovec, Dobeš, Malena

5. místo TŘEBÍČ

6. místo LOUKOVICE

V jednotlivcích dopadlo pořadí takto:

1. místo ODSTRČIL RADEK - Jaroměřice

2. místo KRŠKA  - Třebíč

3. místo NĚMEC PETR - Tedom

4. místo ABRAHÁM ZDENĚK - Výčapy

28.12.2008 uskutečnili naši mariášníci I. ročník turnaje

,,MEMORIÁL ADOLFA MYKYTINA"

který se konal v restauraci MORAVA.

Celkem se turnaje zúčastnilo 18 hráčů,kteří hráli ve třech kolech a rozděleni byli do pěti družstev. Z nich tři byly místní, jedno bylo Třebíčské a jedno Loukovice. Po sečtení penízků a výsledků následovalo vyhlášení. Nejprve pořadí družstev:

1.místo VÝČAPY ,,C" - Jeleček Milan, Jeleček Pavel, Malena Antonín

2.místo VÝČAPY ,,A" - Bartes Jar., Hekrla Jar., Kožnar Miloš

3.místo TŘEBÍČ - Kratochvíl, Krška, Hrůza

4.místo LOUKOVICE - Nahodil, Juránek, Němec Pavel

5.místo VÝČAPY ,,B" - Machovec Ant., Abrahám Zdeněk, Dobeš Jiří

V jednotlivcích bylo pořadí následující:

18. místo ABRAHÁM ZDENĚK, 17. místo MACHOVEC ANTONÍN, 16. místo PROTIVÍNSKÝ, 15. místo DOBEŠ JIŘÍ, 14. místo NAHODIL, 13. místo JURÁNEK, 12. místo HRŮZA, 11. místo HEKRLA JAROSLAV, 10. místo NĚMEC PAVEL, 9. místo BARTES J. 8. místo MALENA ANTONÍN, 7. místo LOUCKÝ ANTONÍN,

6. místo - KRŠKA

5. místo - KRATOCHVÍL

4. místo - JELEČEK PAVEL

3. místo - JELEČEK MILAN

2. místo - KOŽNAR MILOŠ

1. místo - ODSTRČIL RADEK

Na tomto místě je třeba poděkovat sponzorům , kteří pomohli turnaj uskutečnit a to zejména synovi JARKOVI MYKYTINOVI, dále pak restauraci MORAVA, fi. HEKUPLAST Kojetice, fi. AGRIMEX a fi.TRADING p. Řezáče.

2009

Novou sezonu zahájili mariášníci turnajem v Loukovicích pořádaném dne 22.11.2009. A úvod se jim opravdu vydařil. V kategorii družstev jsme obsadili 1. místo . Na místě 2. skončil Tedom a 3. místo patřilo organizátorům z Loukovic. V jednotlivcích byl z našich nejlepší Abrahám, který obsadil 2. místo, 8. místo Bartes Jaroslav a 12. místo Jeleček Milan.

Druhý turnaj se konal 13.12. v Restauraci Morava a pořádajícím oddílem byly Výčapy. Hrálo se 3x po hodině a celkem hrálo 18 mariášníků. V družstvech jsme opět předvedli nejlepší výsledky o čemž svědčí 1. a 2. místo. 1. místo patřilo hráčům: BARTES, MACHOVEC, JELEČEK PAVEL a 2. místo HEKRLA, ABRAHÁM, JELEČEK MILAN. 3. místo obsadily Loukovice s hráči NĚMEC, FIŠER, NECHVÁTAL.

V jednotlivcích bylo pořadí následující:

1. místo JIRKŮ, 2. místo SOUČEK, 3. místo MACHOVEC ANTONÍN, 4. místo JELEČEK PAVEL, 5. místo HRŮZA, 6. místo JELEČEK MILAN, 7. místo HRABÁNEK, 8. místo BARTES JAROSLAV, 9 .místo NĚMEC, 10. místo LOUCKÝ ANTONÍN, 11. místo PROTIVÍNSKÝ, 12. místo KRATOCHVÍL, 13. místo ABRAHÁM ZDENĚK, 14. místo HEKRLA JAROSLAV, 15. místo NECHVÁTAL,     16. místo MACHOVEC VL., 17. místo FIŠER, 18. místo KRŠKA.

21. února se v restauraci Morava uskutečnil další turnaj pořádaný f.TEDOM. Turnaje se opět zúčastnili i naší mariášníci a nevedli si špatně. 1. místo patřilo našemu JAROSLAVU HEKRLOVI, 2. místo LOUCKÝ ANTONÍN, 3. místo DOLEŽAL, 4. místo NĚMEC PETR,  5.místo BARTES JAROSLAV, 6. místo NECHVÁTAL,7. místo JELEČEK MILAN, 8. místo ROZSYPAL KAREL, 9. místo SEDLÁK PETR, 10. místo JELEČEK PAVEL, 11. místo NĚMEC PAVEL, 12. místo PRODĚLAL, 13. místo ABRAHÁM ZDĚNĚK, 14. místo PROTIVÍNSKÝ, 15. místo NAHODIL.

V družstvech zvítězila sestava NECHVÁTAL, LOUCKÝ, DOLEŽAL,  2. místo patřilo našim bojovníkům HEKRLA JAROSLAV, ABRAHÁM ZDENĚK, JELEČEK MILAN  a další pohárová příčka patřila rovněž našim ve složení BARTES JAROSLAV, JELEČEK PAVEL, ROZSYPAL KAREL, 4. místo obsadil Tedom NĚMEC PETR, PRODĚLAL, SEDLÁK PETR, 5. místo NĚMEC PAVEL, NAHODIL, PROTIVÍNSKÝ.

2010

Novou sezonu zahájili mariášníci turnajem pořádaným naší jednotou v restauraci Morava, bohužel ovšem za velmi malé účasti výčapských hráčů. Celkem se turnaje zúčastnilo 12 hráčů z toho pouze dva byli z našich řad. Soutěž družstev se pro malou účast neuskutečnila vůbec.

POŘADÍ: 1. místo PROTIVÍNSKÝ, 2. místo HRŮZA VÁCLAV, 3.místo KUTINA JOSEF, 4. místo KRATOCHVÍL ZDENĚK, 5. místo KRŠKA, 6. místo NĚMEC PAVEL, 7. místo ABRAHÁM ZDENĚK , 8. místo NĚMEC PETR a JIRKŮ JIŘÍ, 10. místo LOUCKÝ ANTONÍN, 11.místo BARTES JAROSLAV, 12. místo FIŠER