Dámský klub se na sklonku roku 2009 pokusil uspořádat ještě jednu, a pro tento rok již poslední, akci. S koncem roku se spojuje spousta veselí, tance a hodování, ale většinou ve spojení s dospěláky. Výčapské ženy chtěly udělat radost také dětem a uspořádaly takový ( před ) silvestr právě pro ně.

Akce se uskutečnila 30.12. v sokolovně a začátek byl v 17:00 hod.Celým zábavným podvečerem a večerem provázeli DJ Tom a Pája a mezi dětmi se pohybovali králíček s klaunem. Všichni čtyři se svého úkolu zhostili na výbornou. Hodně pomohla i děvčata, která si pro děti připravila soutěže a pak se starala a jejich správný a spravedlivý průběh a to hlavně Kája Javůrková.

Odměnou pro všechny dětičky, které se soutěží zúčastnily, byla sladká odměna. Nebyly ošizeny ani děti, které soutěžit nechtěly, styděly se nebo se na ně nedostala řada. Sladkosti létaly vzduchem a rozsypávaly se po celém sále a děti si mohly nasbírat co hrdlo ráčí. Mezi soutěžemi nechyběla, ani všem dobře známá židličkovaná, která měla takový úspěch, že ani dospěláci neodolali a po dětech si ji zahráli také.

K občerstvení byl podáván párek v rohlíku, pop corn a limo, pro rodiče i něco málo alkoholu, k mání byly i silvestrovské čepičky frkačky, balonky a jiné ozdůbky. Po 21 hodině přišly na řadu i rachejtle a kolem desáté odcházeli poslední malí návštěvníci.

Myslím si, že počet 121 platících je na poprvé úspěch velice pěkný a dá se předpokládat, že spokojenost byla na všech stranách. Proto se děti mohou v tom dalším roce těšit, že si na ně naše ženy opět vzpomenou a Silvestr pro ně jistě rády uspořádají.