Dětský Silvestr 2011

Po předešlých dvou pořádáních této akce se pořadatelky bohužel utvrdily v přesvědčení, že snaha podniknout něco pro naše nejmenší či nejmladší se míjí účinkem. A tak letošní třetí ročník byl asi pravděpodobně také posledním.

Návštěvnost tohoto dětského veselí bývá tradičně malá,tedy předpokládám že není zájem ze strany rodičů. Když odpočítám všechny ženy z Dámského klubu a jejich rodinné příslušníky, tak počet ostatních zúčastněných je někde pod číslem 50.

Kromě již tradičních pochutin, jako popcorn a párek v rohlíku, zábavných her, činností a dětských silvestrovských blbůstek a ozdůbek, bylo letos pro přítomné připraveno šampaňské na přípitek venku, prskavky a ohňostroj. Toto posledně jmenované se uskutečnilo v 18:00 hod. před sokolovnou a poté se již zpátky do sálu téměř nikdo z návštěvníků nevrátil.

Za hudební projekci děkujeme starostovi obce Zdeňku Voltrovi a jeho synovi Michalovi a za velkou pomoc při přípravě a pořádání soutěží děkujeme Máji Javůrkové a Šárce Tomkové.