DĚTSKÝ DEN

se v roce 2007 uskutečnil 14.července na fotbalovém hřišti.Začátek byl ve 13:00 hod.

Pro děti byly připraveny různé atrakce ( skákací hrad,prolézací tunel,jízda na oslících ),

ale především si mohly vyzkoušet svoje dovednosti v několika soutěžních disciplínách.

A nebylo jich málo…. Akce se spoluzúčastnila i Myslivecká společnost,která měla pro dítka připravený stánek v němž vystavovala trofeje, vycpaniny a různé samorosty. Tyto exponáty se děti snažily určovat a nutno říci,že byly velmi úspěšné.Neméně úspěšní byly ve střelnici,kterou měla pod patronací rovněž Myslivecká společnost. Zde děti střílely ze vzduchovek buď na pevné terče,nebo na figuríny divočáků.Obě tyto atrakce byly dětmi hojně navštěvovány.

Své pěvecké umění si mohly dětičky vyzkoušet ve stánku u p. ZdeňkaVoltra ml.

a starosty obce ing.Jiřího Jonáše,kteří odpolední program zpestřovali hudbou.

V neposlední řadě byla pro všechny malé přítomné připravena bohatá tombola.

Kolem 15 té hod. bylo pro děti naplánováno ještě další překvapení v podobě letadla, řízeného bývalým pilotem R.A.F. p. Josefem Tmějem.Letadlo několikrát proletělo nad hřištěm a dětem z něj padaly k zemi mraky bonbonů.

Po celou dobu bylo k dispozici i občerstvení, o které se kromě jiných starali kuchtíci

Pankrác,Bimbác,Bonifác.

Od 17 hod.pak vyhrávala k poslechu a tanci živá hudba s Jaroslavem Švarcem a Marií Fialovou, kteří nás doprovázeli až do 23:00 hod.

Během podvečera vznikl na hřišti stanový tábor,čítající cca 13 stanů,neboť bylo naplánováno společné spaní na hřišti pro děti i rodiče.

Nechybělo ani opékání špekáčků a následné postupné ukládání se ke společnému

spánku. Poslední vytrvalci uléhali do svých příbytků asi v 03:00hod.

Budíček byl vyhlášen kolem šesté hodiny.K snídani se podával čaj a několik výborných buchet od maminek.

Po snídani se všichni rozešli do svých domovů,plni krásných nových zážitků a těšíce se na  další rok.