Dětský den 2011

Konal se 16.července tradičně na kopci u myslivecké chaty.Po dopolední přípravě stanů a posezení, aparatury,soutěží pro děti, občerstvení a stavbě lešení pro sjezd na laně, mohlo odpoledne vše vypuknout.

Na děti čekala opět spousta soutěží za sladkou odměnu, skákací hrad a skluzavka, trampolína, střelba ze vzduchovky, kterou si připravili myslivci a již zmiňovaný sjezd na laně.

Dále mohly děti a všichni přítomní shlédnout umění sokolníků se svými miláčky a představit auto a výbavu přijeli zástupci policistů.

Já osobně jsem odpolednímu programu přítomná nebyla,ale když jsem se pak dívala na fotografie, které pro mě nafotili,tak jsem chvíli váhala,jestli si opravdu prohlížím obrázky z dětského dne.

Na několika fotkách se objevily maminy,jak skáčí v pytlích, hasičskou ruční stříkačkou srážejí proudem vody plechovky a jako bonbonek si zaskákaly v nafukovacím hradu a několikrát si sjely po skluzavce.Takže určitě bylo hodně veselo.

K večeru pak mělo k tanci a poslechu přijet zahrát duo Majka Fialová a Jaroslav Švarc , kteří se ovšem nedostavili z důvodu náhlé zpěvaččiny hospitalizace v nemocnici. Ale ani tato komplikace náladu nikomu nepokazila. Rychlá improvizace starosty Zdeňka Voltra a jeho syna Michala, kteří využili nainstalovanou aparaturu a hudbu pouštěli přes počítač, byla velice úspěšná a parket byl záhy zaplněn.

V pozdějších hodinách jsme si pak posedali kolem udírny a při kytaře si zazpívali.

Mezitím ovšem nechyběla nezbytná stavba  stanů pro pozdější přenocování.

Ráno potom rozcvička, snídaně, úklid a opět dospávání po probdělé noci ve svých domovech.