TURNAJ VE CHVALOVICÍCH

19.července 2008 v 11 hod. se vydal plně obsazený autobus na turnaj do Chvalovic. Jednalo se již o 8.ročník turnaje
           ,,O POHÁR STAROSTY OBCE CHVALOVICE“
     Z naší vesničky odjížděli příznivci všech věkových kategorií podpořit výčapské hráče. Někteří dokonce již večer předchozí den tj.pátek 18.7.2008.
     Do místa konání jsme dorazili něco po poledni,kdy se právě konalo losování. Losem nám připadl až druhý zápas ve 14:30 hod. proti Znojmu. V prvním zápase se utkali domácí Chvalovice se Šatovem. Toto utkání skončilo až po penaltovém rozstřelu
SK CHVALOVICE – ŠATOV
                                                         2 - 3
Stejně jako domací jsme pohořeli i my a výsledkem
JE ZNOJMO - VÝČAPY
4       - 1 ( Zmeškal )
jsme se zařadili do boje o třetí místo. Tento zápas se hrál bezprostředně po ukončení našeho prvního utkání a pro nás bohužel skončil stejně jako v letech předešlých, tedy prohrou a čtvrtým místem.
SK CHVALOVICE - VÝČAPY
3       - 1 ( Vrchota )
     Ve finále bojovalo Znojmo se Šatovem a po penaltovém rozstřelu získalo první místo a putovní pohár opět družstvo Šatova .
KONEČNÉ POŘADÍ : 1. místo ŠATOV
                                  2. místo ZNOJMO
                                  3. místo CHVALOVICE
                                  4. místo VÝČAPY
     Po skončení turnaje byla naplánována a také se uskutečnila taneční zábava. Tady jsme ovšem hráli prim.
     Na zpáteční cestu jsme se vydali po 23 hod. a do Výčap jsme dorazili  00:30 hod.
     Akce to byla vydařená a poděkování si zaslouží zejména řidič autobusu pan JAROSLAV MAN.