13.3.2010 se jeli naši nejmenší fotbaloví hráči přípravky zúčastnit halového turnaje ČOS, který se konal v Hostimi, avšak pořádajícím celkem byly Blížkovice. Turnaj začínal v 9:00 hod. za účasti pěti družstev - TRSTĚNICE, PAVLICE, BLÍŽKOVICE, VÝČAPY a ŠTÍTARY.

Za naše barvy se turnaje zúčastnili následující hráči:

RENÁT STANISLAV, HANÁK JIŘÍ, ZMEŠKAL RICHARD, KOVAŘÍK MARTIN, BULA ONDŘEJ, ZMEŠKAL DAVID, NAVRKAL PETR, KOPEČEK JAN, KOČÁR TOMÁŠ.

Hrálo se každý s každým a zápasy se odehrávaly v následujícím pořadí s těmito výsledky:

1. zápas TRSTĚNICE - PAVLICE    3:0

2. zápas VÝČAPY  - ŠTÍTARY      4:1 ( Hanák2,Kovařík,Renát)

3. zápas TRSTĚNICE - BLÍŽKOVICE  3:1

4. zápas VÝČAPY - PAVLICE         3:2 ( Hanák 2, Bula )

5. zápas ŠTÍTARY - BLÍŽKOVICE   5:4

6. zápas TRSTĚNICE - VÝČAPY      4:3 ( Hanák 2, Zmeškal )

7. zápas PAVLICE - BLÍŽKOVICE    1:0

8. zápas ŠTÍTARY - TRSTĚNICE    1:3

9. zápas VÝČAPY - BLÍŽKOVICE     4:2 (Hanák 3 ,Renát )

10. zápas ŠTÍTARY - PAVLICE      5:1

Jak vidno, naši kluci si vedli velice dobře a nebýt jednoho prohraného zápasu, možná bysme mohli obsadit i příčku nejvyšší.Nevyšlo, ale i tak kluci bojovali a vydřené 2. místo je nádherné umístění. A to není všechno. Náš Jiří Hanák se až do posledního zápasu dělil s hráčem Trstěnic o sošku nejlepšího střelce. Už se začínalo dumat, jak se situace vyřeší, ale rozuzlení přišlo samo, když v posledním zápase jiný hráč z družstva Štítar nastřílel o jednu branku více a bylo rozhodnuto.

Konečné pořadí celého turnaje:

1. místo TRSTĚNICE

2. místo VÝČAPY